[]

Biri şu yazara mesaj atabilir mi?

eksisozluk.com

şunu yazmanızı istiyorum:

''iyiki olmamış. istediği bir şeye ulaşmak için her şeyi yapmaya razı insanların o şeye yoksunluğu daha iyi. allah akıl fikir versin. adına utandım.''

 
"mesajınız çok güzel yollandı"

gönderildi..
 • dogalantibiyotik  (29.09.17 19:45:38) 
Her şeye razı ise adamla da yatardı terfi bile alırdı. Kadın tacize uğramış saçma değil mi mesajın?


 • fasulyek  (29.09.17 19:48:21) 
kendisi o imrendiği spikerlerin hep "verdiğini" ima etmiş olmuyor mu? gelirse buraya cevablasın.


 • anon1m  (29.09.17 20:08:39) 
ben mesajı okumadan , copy-paste yaptım attım. şimdi ayıktım duruma. elçiye zeval olmaz.

galiba son cümleye takılmış sevrexv2..

zor işler..
 • dogalantibiyotik  (29.09.17 20:18:19) 
Elçi yollamanıza gerek yoktu buyurun bana iletin beğenmediğiniz kısmı?


 • nutellamsi gibi  (29.09.17 20:50:25) 
sevgili nutellamsı gibi,

çok çok istediğimiz bir şeyin bize verilmesi için karşılığında dötümüzü sunmak normal ve olağan mıdır?

diyorsanız ki 'ben orada ne çok istediğimi belirtmek için abarttım yoksa bir şey verdiğim yok' döt yerine daha uygun kelime ve kelimeler kullanmayı düşünmediniz mi? zira Türkçe epey zengin bir dil..

vermedim ama o verdi o yüzden beni kovdular cümlesindeki siteminiz ve haksızlığa vurduğunuz dem'in geçerliliği kaç dakika sürdü?

ve 'iyi' yerlere gelen meşhur spikerler bir şeyler mi sunarak oraya gelmişler?

bunları öğrenmek istemiştim.
 • secrexv2  (29.09.17 21:05:30 ~ 21:14:38) 
Merhabalar,

Öncelikle ben bahsettiğim spikerler için kadın/erkek diye bir ayrım belirttiğimi ya da kesin verdiler/veriyorlar/verecekler gibi bir ihtamda bulunduğumu göremedim? Elbette ki iyi yerlere gelen her insan illa verdiği için gelmemiştir, oradaki ifade yalnızca zengin türkçemizden yararlanarak yapmaya çalıştığım bir mecazdır.

İf;
Zaten bu kadar dar bir düşünceye sahip olsaydım sitem ettiğim konu da bu olmazdı, "aa okey ya zaten bu işler böyle yürüyor ehe" diyip benden sadece 2 yaş büyük olmasına rağmen en az 7-8 senelik tecrübe isteyen bir koltukta oturan üssüme vererek olayı mutlu mesut halledebilirdim.

Bundan sonrası için de adıma utanacağınız herhangi bir şey yapmayacağımı belirtmek isterim, içiniz çok rahat olabilir, sevgilerimle. :)
 • nutellamsi gibi  (29.09.17 21:18:15) 
o vakit bu durumda 'götümü bile veririm' cümlesinin ne kadar yanlış ve abes olduğunda hemfikirizdir. oraya bi edit gelmeli değil mi?


 • secrexv2  (29.09.17 21:27:54) 
Edit geldi efendim, rahat bir nefes alabilirsiniz <3


 • nutellamsi gibi  (29.09.17 21:39:16) 
teşekkür ederim nutellamsı gibi.

lafı çakmışsın ama iyi niyetimin nişanesi olarak ben de sana kalp gönderiyorum.
 • secrexv2  (29.09.17 21:43:27) 
arıza mısın arkadaş sayko musun hasta mısın nesin? figure of speech diye bir şey duydun mu? kadın içini dökmüş lafın gelişi de sinirden öyle demiş sanane yani? seni geren nedir niye bu kadar içine dert oldu nasıl bir kafayla üzerine vazife edindin de yok mesaj atmalar yok edit bekliyorumlar. tipe bak edit bekliyorum falan yazmış sonra da teşekkür etmiş. hiç tanımadığın bir insana karşı bu aşırı müdahaleci tavır nereden geliyor allasen? ulan ben hiç alakam olmadığı halde durduğum yerde sinir oldum şurda o yine sakin kalmış. ne tipler var herife bak ya.


 • saurid  (29.09.17 22:05:25 ~ 22:21:39) 
Sen niye bu kadar asabisin birader? Figure of speech ne ola?


 • secrexv2  (29.09.17 22:32:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.