[]

ptt şubeden teslim alma

yurtdışından kargom geleccekti, tracking sitesine göre dibimdeki şubeye gelmiş, kargo firmalarında olduğu gibi gidip şubeden teslim alabiliyor muyuz (saat 5i de geçti hem de)
 
dağıtıma çıkmadıysa alabilirsin


  • birfincankahvedahaisteyenadam  (29.09.17 18:11:38) 
yurtdışından gelip dibimdeki şubede 2 hafta bekleyen saatin geri gitmişliği var. ptt ve telefonla arama olayı, bilmiyorum kötü tecrübelerim var, ben olsam dayanamazdım hemen şubeye giderdim. yarın da cumartesi :) merkezi yerlerdeki tek şube nöbetçi olarak cumartesi yarım gün açık diye biliyorum.


  • onemoremile  (29.09.17 18:15:05) 
saat 5'ten sonra alamazsın pazartesiyi beklemen gerekiyor. eğer merkez şube ise yarın da açık olur ama...


  • river song  (29.09.17 18:17:24) 
bugün hayatımda ilk kez ptt şubesine gittim. sol tarafta vezne falan var, kargo kısmı sağdaydı. direkt gittim, barkod numarası ve kimliğimle aldım kargoyu. yalnız "17'den sonra kargo verilmez" gibisinden bir yazı vardı. 5'ten sonra gidersen vermeyebilirler. onun dışında evet normal kargo firmalarında olduğu gibi gidip alabiliyorsun kargo bölümünden. zaten görürsün ama göremezsen sor, ben daha şubeye girmeden, "belki başka bi taraftadır" diye içerden çıkmakta olan birine sormuştum.


  • der meister  (29.09.17 18:18:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.