[]

İzmir'de valizi günübirlik nereye bıraksam?

Sabah uçuşum 6'da. Otelim Alsancak'ta. Sakız'a feribot 9.30'da.
Rota şu: 6'da uçağa biniş, ADB'den izbanla Alsancak'a geliş, taksiyle otele geçiş, bavulu bırakış, aynı taksiyle üçkuyular'a gidiş, Çeşme Seyahat'e biniş ve 9.30 feribotuna biniş.
Ne kadar hayali sizce? Kabin bagajım var (sıvılar için), valizimi emanet olarak havaalanında veya güvenilir bir yerde bırakmam mümkün olur mu?


 
Adnan Menderes Havalimanı'ndan doğruca Çeşme'ye Havaş olması lazım seçeneklerden biri bu diğer seçenek ADB'den otogara gidip emanete bavulu verip devam edebilirsiniz.


  • murtiii  (29.09.17 15:27:16) 
havaalanında kiralık otomat şeklinde şifreli kasalar var.


  • yitik yazar  (29.09.17 15:35:26) 
alsancak garda otomatik emanet kasaları var. izbandan indikten sonra tren garı tarafına geçin, orda köşedeler.


  • Phoebe  (29.09.17 15:37:47) 
Mümkün değil. 9.30 da feribot a binmeden önce check in yapılması gerekiyor.sizin oteli pas geçip araçla direk hava alanından çeşmeye geçmeniz lazım.


  • al basmadan donu var  (29.09.17 15:46:10) 
Bu şekilde yetişmeniz imkansız. @al basmadan donu var'ın dediği gibi direkt Çeşme'ye geçmeniz gerekli. Valizinizi havaalanına bırakın.


  • teknikekip  (29.09.17 16:51:32) 
Havaalanında emanet varmış rvet arayıp doğrulattım :) teşekkürler direkt havaalanı-çeşme yapacağım


  • mor oje  (29.09.17 17:55:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.