Engelini Kaldırayım mı? Kaldırmayayım mı?

Geçen yıl gönül meselesi yaşadığım kişiyle ayrılınca o kişiyi facebooktan engellemişim, sanırım tamamen hayatımdan çıkartmak için yapmışım, az önce facebookumu kurcalarken fark ettim. şu an tamamen farklı dünyalardayız, olaylar unutuldu gitti. hayatımdan çıkmış gitmiş birinin bu şekilde de olsa yer kaplaması saçma geldi. ama şimdi engeli kaldırsam karşı taraf fark etse ne düşünür acaba? çocuk gibi bir engelliyor bir kaldırıyor salak mıdır nedir der mi? ya da yeniden iletişim kurmak istiyorum gibi bir işaret mi göndermiş olurum? saçmalıyor muyum?
siz hiç böyle bir durumla yaşadınız mı? yaşadıysanız ne yaptınız?

Kapatilan kapının anahtar deliğinden bakılmaz. Bırak kalsın öyle, napcan.

  • secrexv2  (29.09.17 14:08:24)
bırak kalsın. aslında en başında engellemekle saçmalamışsın eğer kavga vs olmadıysa. bu durumda engeli geri açmak adamın stalklaması durumunda tüy dikmek gibi görünür karşı tarafta.

  • elorelia  (29.09.17 14:24:36)
kaldırma öyle kalsın. kaldırdıkça kontrol edeceksin çünkü

  • gazozailacatmauzmani  (29.09.17 14:26:25)
Bitmis gitmis madem ugrasma.

  • terra rossa mia  (29.09.17 14:31:02)
sanki tam bitmiş gitmemiş gibi geldi bana.

  • burfak  (29.09.17 14:35:50)
Der.

  • sen git ben geliyorum  (29.09.17 15:43:31)
kurcalamaya gerek yok demek ki,kalsın madem öyle. cevaplar için teşekkürler.

  • bi entry okuyup cikacaktim  (29.09.17 15:45:08)
"çocuk gibi bir engelliyor bir kaldırıyor salak mıdır nedir der mi? "
ben dedim bile :)

  • dafuq  (29.09.17 18:00:57)
açarsan yarın burda bi duyuru görürüz "ayrıldıktan sonra beni engellemişti şimdi engelleri kaldırmış nedir bu?" diye ve cevap veririz "yol yapıyo, sana yürüyo" diye.

  • lcha  (29.09.17 19:44:11)
kalsın.

yaşamadım çünkü biten bir şeyin ardından hiç karşı tarafı engellemedim.
  • freetakilir  (29.09.17 21:27:16)
Kaldırma bence. Sen şimdi engelleyerek onun hayatında yer kapladığını düşünüyorsun ama öyle değil. Engelleyerek onu çöp kutusuna atıyorsun. Bitti yani öyle biri yok. Rahat ol yahu :)

  • top_secret  (30.09.17 13:04:34)