sağlam cüzdan arayışı

deri cüzdan alacağım, 2 senede rengi atsın soyulsun istemiyorum. biraz bakındım, cengiz pakel ve matraş iyi diyorlar. cengiz pakel kullandım, derisi erimiş gibi oldu bir süre sonra, gözenekler kayboldu, kötü göründü. hepsinde oluyordur belki, bilemiyorum.

şunu beğendim mesela, 9 kartlı işime yarar.
www.matras.com

dik istiyorum, yan değil; çok büyük olmasın. model önermeseniz bile kullanıp memnun kaldığınız markaları söyleyebilirsiniz. mesela tommy, levi's falan görüyorum çok satılanlarda ama bu markaların asıl işi bu değil diye ne kadar güvensem bilemiyorum. bütçe en fazla 200, teşekkürler.

ya da illa deri olmasın mı? çok spor görünsün istemiyorum, o yüzden deri diye düşünüm, bir de kumaş cebe sok çıkar daha çabuk aşınır diye düşündüm.

sirkeci tramway yolubda guzel bi magaza var ben ordan aldim. cesit bol

  • mayeskuel  (29.09.17 11:08:29)
kesinlikle tergan

  • bizansa karsi memleket takimi  (29.09.17 11:29:37)
Matraş ya da cangurione.

  • yirmisantim  (29.09.17 11:49:37)
15 senedir kullandığım aka bir cüzdanım var rengi vs. de atmadı şükür. tavsiye ederim.
akaderi.com.tr

  • fyodor fyodorovic  (29.09.17 12:33:33)
2 ay önce bunu www.morhipo.com aldım. Beklediğimden daha iyi çıktı.

  • Son Müzakereci  (29.09.17 14:54:17)