[]

Burun ameliyatı oldum ama hala nefes alamıyorum

Merhaba. Septum ameliyatı olalı 3 hafta oldu ama nefesim hala eskisi gibi kötü. Doktor her gişimde bir sonraya erteliyor. Burnumu yokluyorum, ilk zamanlardaki kabuklaşma kalmamış. Buna rağmen nefes yok. 4 bin tl'nin ve doktorun kesin sözlerin hesabını sormalı mı yoksa erken mi? Ne dersiniz?

1 haftadır düzenli nazalnem burun merhemi kullanıyorum ama hala gelişme yok malesef.


 
Merhaba. Benim de ameliyat olalı 3 hafta oldu. 2 haftadır deniz suyu ve nazalnem kullanıyorum. Burnum bir açılıyor bir kapanıyor. Bildiğim kadarıyla 3 hafta çok erken bir süre. Sen ne durumdasın bilmiyorum ama benim ödemim ve şişliklerim devam ediyor. 2. Ay kontrolüne gittiğimde doktorla konuşmayı düşünüyorum.


  • beyaztenlikiz  (29.09.17 07:26:30) 
ameliyat olalı 2 yıl oldu, daha kötü oldum. 6 ay sonra bir daha sadece etlerden ameliyat oldum. sonra daha da kötü oldum. düzelecek düzelecek dediler, düzelmedi. sonra da doktorum başka yere gitmiş. hesabını soramadım yani. ne yapabilirler bilmiyorum ama sor hesabını.
ben şu an çok daha kötüyüm nefes almakta. 3 farklı doktoro gittim bir şey yapamadılar.

  • akil kupuru  (29.09.17 10:42:15) 
biraz daha bekle ve doktora çemkirmeden önce tıkanıklığının alerji kaynaklı olmadığından emin ol.


  • bxgx  (29.09.17 12:03:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.