Kablosuz Hoparlör Önerisi

Merhaba sevgili müzikseverler,

Kardeşimin doğumgünü için bu tarz bir ürün bakacağım. Sizce 150-200 tl veya yurtdışından olacaksa 40-50$ civarı f/p açısından hangi ürün alınır?

Anker soundcore
www.amazon.com

Ayın 21 inde sipariş ettim bugün türkiyeye giriş yapmış, toplam 32 dolara geliyor, türkiyede 200 lira satış fiyatı

Oontz angle 3 plus modeli de öneriliyor
www.amazon.com

Oontz biraz daha baslı bir sese sahipmiş fakat yüksek seste bozulmalar olabiliyor, pil ömrü 30 saat, suya toza dayanıklı,

Oontz’u Cambridge Soundworks üretiyor, ses konusunda iyi bir firmadır aslında fakat neticede ödediğin kadarını alırsın

Anker soundcore'un sesi daha dengeli ve temiz, baslar boğmuyor. 24 saat pil ömrü var fakat suya ve toza dayanıklı değil

İkisinin yutubda birlikte ve ayrı ayrı incelemeleri var, bitanesini şuraya bırakayım youtu.be
  • freebird5406_2  (28.09.17 21:20:55)
nişanlıma jbl go hediye etmiştim sadece performansını duydum ve hiç denemeden almıştım. ilk denediğimizde muazzam bir sesle karşılaştık ertesi gün bir tane de kendime aldım kesinlikle öneririm.

  • kotu ornek olmak istemiyorum  (28.09.17 22:59:02)
Jbl go'nun da tasarımı şirin ve sesi temiz, tek başına bir odayı rahat dolduruyor, fiyatı gücüne göre (3w) biraz yüksek kalıyor fakat hepsiburada bazı renklerinde indirim yapmış

www.hepsiburada.com

Yeşil rengi favorim
  • freebird5406_2  (28.09.17 23:26:03)
Mifa A10 veya JBL GO

  • aylakadam  (29.09.17 09:57:33)
mifa a10 +1

bende şu var
tr.aliexpress.com

bas ve ses yüksekliği olarak hepsini döver.
  • chaoslord  (29.09.17 10:46:23)
Ekleme yapayım, üstte yazdığım anker soundcore elime ulaştı, ikisini de denedim

Soundcore 6w jbl go 3w ses çıkış gücü olmasına rağmen ses yüksekliği ve odayı doldurma açısından fazla farkı yok

Anker soundcore bariz ağır, hoparlör ve kasadan çok 5 kat fazla çalma süresi sağlayan bataryanın etkisi olduğunu düşünüyorum ( jbl go 5 saat - anker soundcore 24 saat )

Ses kalitesi, fiyat ve tasarım olarak jbl go tam hediyelik birşey
  • freebird5406_2  (07.10.17 12:35:10)