ACİL TOEFL! kimlik belgesi?

TOEFL ibt e girerken üzerinde hem fotografimizin hem de imzamizin oldugu bir belge mi gerekiyor??? İmza kısmını yeni okudum bi yerde??
Benim sadece nüfus cüzdanım var ehliyetim pasaportum yok sınav yarın 9.30ta??
Biliyor musunuz bu durumu?

Çoğu sınav yerinde kabul ediyorlar nüfus cüzdanınızı. Dert etmeyin pek.

  • paranormal  (29.01.10 20:45:19)
@paranormal: kadıköy'de istanbul lisan merkezi'nde giriyorum.

  • autoimmune  (29.01.10 20:46:20)
nüfus cüzdanını kabul ediyorlar imza mimza hiç bakmadılar bende

  • eter  (29.01.10 20:48:40)
Nasıl bakmıyorlar:S ben girdiğimde ehliyet ya da pasaportu olmayanları sınava (fulya bilge adam) almamışlardı. Hatta sınava giren liseli gençler sırf bu sınava girebilmek için pasaport çıkarttık falan diyip dert yanıyorlardı :S . Benim size tavsiyem yarın sabah nufus cuzdanınızın bir fotokopisini çektirip üzerini de imzalayın. Bir şey olursa elinizde bu kalsın dersiniz. Keşke önceden bir şeyler yapmış olsaydınız.

  • l6205013  (29.01.10 21:29:27)
netronda benim kimligimi kabul ettilerdi direk hic problem yasamadim. bir suru de kisi girdi etrafimda hic oyle bir sorunla karsilasani duymadim.

  • kurukafa  (29.01.10 22:31:10 ~ 22:31:23)
odtü de sadece kimligimle girmistim imzalı kagıt yoktu.

  • burjuva  (30.01.10 02:51:20)