Evlenen yakın arkadaşa ilginç düğün hediyesi lazım

bir arakadaş ekoluyle karşınızdayım.
bir kız arkadaşım ilginç hediyeleriyle meşhur. hatta en son yaptığı gene evlenen çocukluk arkadaşına düğün günü paslı eski bir anahtar veriyor başta anlamıyorlar yarın anlarsınız diyor. ertesi gün yeni evli çiftin evine kargoyla eski bir ahşap sandık geliyor. sandığı da bu anahtar açıyor. içinde de dildosundan jartiyerine kelepçesine kadar değişik değişik sex oyuncakları çıkıyor.

şimdi başka bir arkadaşımız evleniyor ve ben altın istemiyorum bana da ömür boyu saklayabileceğim hatırası olan birşey yap diyor ama bizim fikirler tıkanmış durumda orjinal bişey bulamıyoruz. sizce ilginç ne hediye alınabilir?
çok pahalı olmadığı sürece sınır yok at bokundan şişme bebeğe kadar geniş bir yelpazemiz var.
not: hediye geline alınacak

altın çikolataları bir araya getirerek beşi bir yerde ya da kemer hazırla ve takı sırasına girip tak.

  • fragile lady  (28.09.17 13:51:15 ~ 13:52:03)
Madem bu kadar marjinal hediyeleri seviyor. At kafası hediye ederdim.

  • battal gemalmaz  (28.09.17 13:53:44)
market arabasi alin, icini tuvalet kagidi, makarna, cikolata, tursu, hazir borek vs. ile doldurun, bir de altin koyun kaybolmayacak sekilde. ustunu de kurdeleleyin.

  • jimicik  (28.09.17 14:12:14)
yılanlı dansöz oynat

  • superb  (28.09.17 14:24:19)
www.wowdanceistanbul.com
Buradan pole dance dersi satın alın.bir tane de pole dance home kit yanına.
dansı fln seviyorsa güzel olur.
  • demoniclewinsky  (28.09.17 14:34:43)
@Trollziya
tam bir troll verdim şukunu kaşim :D

@demoniclewinsky

pole dans ev kiti iyi fikir valla bunu düşünmek lazım
  • genc irisi  (28.09.17 15:04:15)
www.hepsiaramizda.com burakilerden olabilir

dansöz kıyafeti falan bilemedim www.hepsiaramizda.com
  • sevisgenturk  (28.09.17 16:04:58)