[]

sınıf belli olduktan sonra tecil yaptırabilen var mı?

askerlik şubesindekiler yaptırırsın dediler ama güvenemedim.

ağustos 2017'de yüksek lisans'a başladım.

tecil bitiş 30/09/2017

okulun yeni kağıtları göndermesi biraz vakit alıyormuş o yüzden tecil tarihim güncellenmemiş.

şimdi gidecekmiş gibi sevk öncesi işlemleri başlatırsam, 20 ekim'de sınıf ve yerim belli olacak. açıkçası güzel bir yerde yedek subay çıkarsa giderim.

ama öteki türlü okul kozunu öne sürüp tecil ettirebilir miyim sizce? yarın bu işi yapmam için son gün. ne yapsam bilemedim.

 
okulun verdiği kağıdı al kendin götür askerlik şubesine, ben direk halıcıoğluna götürmüştüm, memur vardı 45 saniyede tecilimi 1.5 sene uzatmıştı.

yani 1-2 hafta alacak iş, kendin götürürsen 1 saat sürüyor.
  • kleider  (28.09.17 14:08:29) 
Yok ben yaptiramadim.


  • baldur2  (28.09.17 15:23:46) 
ben yaptırabilmiştim. okul, kağıtları hatalı göndermişti, ben ana şubeye gidip düzelttirmiştim.


  • sutsuz kahve  (29.09.17 00:48:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.