[]

pronet faturası ve dosya masrafı

pronetle aramızda bir sorun var ve 4 aydır faturaları ödemiyorjm.

avukata vereceklerini ve dosya masrafı vb masraflsrın da bana kalacağını söylüyorlar


eve kağıt fln gelmedi, beni mi korkutuyorlar yoksa ciddiler mi ? nası ilerliyor bu işler

avukata verdiler diyelim ne kadar masraf çıkar dosya masrafı fln ?

 
çok sağlam itelerler. hele taahhüt de verdiysen kalan ayların indirimlerini de eklerler. cihazların bedeli vs derken astarı yüzünden pahalıya gelir. bence anlaşma yoluna gidin. Eve kağıt gelmesinde bir şey yok. Kendi hukuk birimleri var. Yarın açarlar icrada dosyayı o basit iş.


  • goodman  (27.09.17 17:45:29 ~ 17:46:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.