güzel sanatlara hazırlık için kursa gitmek

merhaba,

şu anda sevmediğim bir bölümdeyim. resim veya grafik tasarım bölümüne geçmek istiyorum. özel yetenek sınavı ile alındığını bildiğimden ve kendime güvenmediğimden dolayı bir kursa gitmeyi düşünüyorum. mimar sinan'ın tarzını bilen ve buna göre eğitim veren, başarılı bir kurs biliyor musunuz? yorumlarınızla birlikte yazabilir misiniz?

İstasyon sanata gitmiştim ben, "aynısı ikisi de :)" diyip beni zorla bakırköy şubesine yazdırdılar ama cidden dünyanın en ilgisiz hocası vardı, mayısa kadar falan orda aylarımı heba ettim sonra taksim şubesine geçtim. Orada eğitim daha farklı, o insanlar daha bir her şeyin farkında. Ben kazanamadım (yeni ortam, artık bıkkınlık, geriye az zamanım kaldı bu insanlar çok ilerlemiş ben ne bok yicem paniği) ama kursa eylülde başlayıp tüm sene gidenlerin neredeyse tamamı kazandı. Üzerinden 6 sene geçti ama aynı insanlar orada mıdır bilmiyorum. Canberk hoca vardı, o adam kotarıyordu zaten her şeyi.

  • dedi ayca  (27.09.17 15:56:13)