Terlemeyen atlet? Ter emici atlet kullanan?

Yoğun spor yapıyorum haliyle terleme okuyor normal atlet + tişört ile spora gidiyorum ama bir zaman sonra resmen sırtım su gibi atlet yapış yapış. Aradan atlet değiştirmek soyunma odasına gir çık vs . Termal atlet yada bambu atlet vs duydum tecrübesi olan kullanan varmı?

ter emen atlet değil de ter tutmayan dışarı atan formalar vardır. bisiklet sürerken bu tür formalar kullanıyoruz. koşu vs. için de vardır. decathlon'un sitesine göz atabilirsiniz.

  • lazpalle  (27.09.17 13:03:25)
Spor yaparken pamuklu tişört kullanmayın, içinize atlet giymeyn derim. Pamuklu, yünlü vb ürünler terden dolayı ıslanır ve kolay kolay kurumazlar, sizi de hasta ederler. Termal veya bambu olanlar da iyi değil sporda, özellikle kardiyoda.

Teri emmeyip atacak kumaşlar kullanmak gerekiyor.
  • peggy  (27.09.17 13:29:28)
ter tutmayan kumaştan kıyafet giyin. kışın soğukta bile kısa şort ve atlet tarzı şeyler ile çalışmak mümkün zaten. pamuklu kıyafetler giymek çok saçma.

www.decathlon.com.tr
  • hasmetizm 2046  (27.09.17 15:11:34)