dudak nemlendiricisi dudak kurutur mu?

ne zaman bu tarz bir sey sursem bir sure dudaklarim catliyor, soyuluyor. en son blistex surdum, gene ayni sey. alerji falan olabilir mi?

Benim 2 yıldır dudaklarım dediğiniz şekilde idi. Blistex, Nivea, Hametan, Bepanthol sürdüm ve dudağım yine iyileşmedi. Üst dudağımda daha önce kopardığım yer sürekli şiş gibi duruyordu. Deri yapışmıyor, sonra tekrar soyuluyordu.

En son Terramycin varmış, bunu süreyim bir de bunu deneyeyim dedim ve 2 yıl aradan sonra dudağım düzeldi. Azar azar ama hiç kuru kalmayacak şekilde 4-5 gün sürerseniz iyileşiyor. Sürmeden önce soyulmuş olursa sonuç alırsınız.
  • tahin pekmez yoğurt  (27.09.17 12:35:21)
soyle ki; normalde soyuluk degil. ama hani renk olsun diye ruj veya nemlendirici surunce basliyor soyulmaya. bir iki gun soyulup normale donuyor.

  • jimicik  (27.09.17 12:39:44)
Blistex'in yuvarlak kutuda olanı dışında evet.

  • kayranin kedisi  (27.09.17 12:54:22)
Çare (bkz: decubal)

  • i m cool with that  (27.09.17 13:14:03)
Ölü deriyi atıyorsundur. Bana da oluyor.

  • manuel mandalina  (27.09.17 13:33:13)