[]

Ali Baba'nın Bir Çiftliği Var!

Çiftliğinde neleri var ve ne diye bağırır?
 
kuzuları var - meee
kedileri var - miyav
köpekleri var - hav
inekleri var -möö

ördekleri var - vak
kuşları var - cik

bu bizim söylediğimiz. boşluktan sonraki kısım opsiyonel.
  • balik kraker  (27.09.17 00:55:38) 
şu da yardımcı olabilir:
www.youtube.com

  • aşksız prens  (27.09.17 10:54:15) 
Hahah,

Eğer çocuğunuza söyletecekseniz mutlaka klasik (balık kraker yazmış) hayvanların dışına çıkın. Atları var (kişnemeye çalışsın), kurbağaları var (vraak) filan. Bunun ilerleyen aşamalarında ben zürafa demiştim, 3 yaşındaki kızım "onların ses telleri yok" dediğinde yaşadığım şoku (ve de gururu) anlatamam.
  • SiyamkedisiZorro  (27.09.17 11:51:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.