seksi bir şarkı arıyorum-adını unuttum

bir şarkı, zenci bir ablamız söylüyor çok muhtemel(yüzü yoktu izlediğim videoda). i wanna make love with you diye başladığını düşünüyorum şarkının, ımhh hımm gibi bir ses de vardı girişte sanırım, seninle bunları şunları yapmak istiyorum diye devam ediyordu. şuh bir ses tonuyla şarkı tam bir seks-striptiz şarkısı. bilinen bir sanatçı değil, baktığım onlarca youtube ve diğer çalma listelerinde adı yok, oradakiler hep bildik şarkılar. bu şarkıyı power fm'de gündüz çalamazsın, o derece belli yani.

şarkının adında yada içinde yellow geçiyor olabilir. şarkıyı söyleyenin adı da gerçek isimden ziyade takma bir isim gibiydi. yardım lütfen çok taktım :(

ya tutarsa :D

www.youtube.com
  • murder of neon  (27.09.17 01:36:23)
hangi şarkıymış peki ben de merak ettim

  • beyteper canavari  (27.09.17 18:13:18)
@murder of neon, bu değildi ama sabah cevabını görür görmez şarkı aklıma geldi, o yüzden koccaman bir teşekkürler!

@beyteper canavari, ekledim sanıyordum sori sori.
www.youtube.com
  • Bruce  (27.09.17 19:09:38 ~ 04.10.17 20:38:01)