pikap almak istesem?

merhaba,
doğum günü hediyesi olarak pikap almak istedim. öncelikle anladım ki bakımı vs. zor iş.
ama yine de diretsem, çok profesyonel olmayacak şekilde bir şey aldam pişman olur muyum?
mesela d&r'da satılan 250 liralık ürünler var. bunu alacağına hiç alma mı dersiniz?
şimdiden teşekkür ederim.

pikap candır her türlü alınır. mikadonun bi ürünü var ekstra ses sistemi istemeyen ona bakabilirsin. tam sitediğin fiyatlarda

  • zugas  (26.09.17 17:53:28)
ion var evet d&r da ben de takip ediyorum biraz daha düşer mi diye :)

alınır başka bir zevk. öyle dert edilecek bir bakımı yok. dikkatli kullanın, nazik davranın sorun olmaz.
  • eeb  (26.09.17 18:11:21)
ucuza pikap almak sadece görüntü acisindan bir haz verir onun disinda plaklarin asil ses derinligini alamayacagindan hicbir olayi yok. tabii sen bilirsin.

  • isvicre rakisi  (26.09.17 18:27:55)
ucuz etin yahnisi yenmez.

Ucuza yüksek kalite müzik dinlemek istiyorsanız güzel bir kulaklık alın ve FLAC indirin dinleyin kayıpsız. Tozlanma derdi yok, bakımı yok...
  • idexo  (26.09.17 19:02:01)
250 liraya pikap aldıktan sonra benzer fiyatlara plak alıp da dinlemek biraz saflık belki gösteriş, bilemedim. orta seviye bir kulaklıkla spotifydan dinle daha kaliteli olur. hem aldığın plağı da haşat etmezsin.

  • leontocephaline  (26.09.17 20:18:48)