Ben aldırmak

Selam genşler. Şimdi benlerimi kontrol ettirdim bugün. Bi tane et beni ve üstü koyu renk olmuştu. Doktor alalım onu tedbir amaçlı dedi. Herhangi bişey çıkacağını sanmıyorum vs dedi. Tabi ben dururmuyum. Tamamen ne kadar acıyacağına odaklandım ve içimden "böyle bişey nasıl olur? Lan yoksa kanser miyim? Bi de malign melanom töbe töbe? Kemoterapi mi alcam?" Cümlecikleri geçiyor. Sonra plastik cerrahiye gittim. Lanet olsun kan gövdeyi götürmesin mi orda. Birilerinden kan et gibi bişiler kalmış. Anlamadım. Daha da tırstım. Şimdi bu beni almayalım takip edelim dedim. Önce cildiyedeki doktor tamam demişti sonra caydı. Ne yapayım bi kaç doktora daha göstereyim mi? Çok acıyo mu? Korkuyorum
:(((

hissetmiyosun ne acıması :) hiçbir şey hissetmiyorsun o bölgede işlem yapılırken. sonrasında da ağrı sızı olmuyor pek.

  • kulakligin calismayan teki  (26.09.17 13:40:11)
anestesi, benin alınması ve dikiş. bu kadar. 4 tane aldırdım ben.

  • zgrydn  (26.09.17 13:41:47)
hocam aldır gitsin

  • lcha  (26.09.17 15:00:38)
benim iki benimi cildiyeci aldı. hatta yaktı.
önce iğne yaptı lokal anestezi sonra ben anlamadan yaktı. dikişi olmadı. yanıp kabuk olup gitti. hissetmedim bile.
lokal anestezi olacağı için dikiş de olsa hissetmezsin. aldır kurtul. bir şey çıkmıyor zaten.
  • kaputt  (26.09.17 15:28:39)
Demin başka bi doktora daha gittim. Cildiye. Beni şöyle bi mıncırdı. Bunda aldırmalık bişey yok dedi. Sakıncalı görünen bişeyi yok bunun dedi. Peki şimdi ben hangisini dinleyeceğim? Biri yaşlı özel hastane doktoru. Biri üniversitede genç yağız doktor :/

  • banane yaaaa  (26.09.17 16:30:13)
Özel hastaneler bu tarz konuları paraya çevirmeye bayılıyorlar. Sağlam doktor bulmak çok zor.

Ameliyat, müdahale önerirlerse 2. bir fikir hatta ciddi bir şeyse 3. bir fikir almakta fayda var.

.
  • kartallar yuksek ucar  (26.09.17 17:15:05)
10 dk süren tamamen acısız bir işlem. sen alındığını bile anlamadan doktor yarayı dikmeye başlıyor. çok basit, kesinlikle hissetmiyorsun. eğer alınması gerekiyor ise, korkulacak bir şey yok.

  • i m cool with that  (26.09.17 17:15:07)
Ama aldırma diyen özeldeki doktor. Alalım diyen genç yağız olan. Yağız olana pek güvenemedim de. Çünkü önce izleyelim dedi. Sonra alalım dedi. İkilemd2 kalması kafamı karıştırdı. Ama son bi doktor denemesi daha yapıp ver elini devlet hastanesine gideceğim. O da aldır derse elveda ay elveda feza :////

  • banane yaaaa  (26.09.17 18:27:49)
Radiofrekans (RF) yöntemi ile aldırabilirsin. Alınırken ve sonrasında kesinlikle acı ağrı olmaz. En güzel olayı ise iz kalmıyor. En modern yöntemmiş. Arkadaşım İstanbul'da mediport nişantaşı adında bi klinikte aldırdı. 3 tane beni 20 25dkda aldılar. Mis gibi oldu simdi suratta sorun yok. Ameliyatla aldırırsan kesin iz kalır, lazerde de kalıyor çoğunda. Lokal anestezi ile yapılıyor @kaputt 'un anlattığı gibi. 15 gün kadar krem sürüyorsun, ten renginde kendine geliyor.

  • ucankoala  (28.06.18 16:21:39)