[]

solmayan, diz yapmayan, yamulmayan, kolay kırışmayan erkek pantol markası

smart causal giyinen erkek için, hayatta en nefret ettiğim ev işi olan ütü yapma derdimi azaltacak ama aynı zamanda 2-3 yıkamada rengi mora dönmeyecek pantolonları nerede buluruz? eğer renge göre boya kalitesi fark eder derseniz, çoğunlukla mavi-lacivert renklerinde olacak.
 
Koton'un kot-kumaş arası görünümlü, eşofman rahatlığında smart model pantolonları var. Onları aldığımdan beri kot pantolondan soğudum, çok rahatlar ve kasımdan beri hiç renk atmadılar. Bende siyah ve koyu lacivert var. Tavsiye ederim.


  • mcaninho  (26.09.17 10:32:53) 
@Trollziya, lc waikiki de o kadar dayanıyor. 100 tl verip 9 ay sonra atmaktansa 35 tl verip atıyorum şimdilik.

@mcaninho kotondan bir kere aldım, daha 2. yıkamada bütün pantolonlar soluk gri oldu. daha da almam.

ben mi yıkamayı bilmiyorum diyecem, kısa programda perwoll siyahla yıkıyorum valla.
  • halanne  (26.09.17 10:49:49) 
dockers böyle mi yazılıyor tam emin değilim ama ben de 1 tane var(uzun süre para biriktirdikten sonra alabildim) hem rahat hem de henüz iyi.


  • mete kudur  (26.09.17 11:08:26) 
bu tanıma uyan dockers never iron serisi dışında randıman aldığım pantolon olmadı şimdiye kadar.Dockers never iron candır


  • turkuaz  (26.09.17 12:17:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.