[]

seven sisters (yedinci hayat) mı, american made (barry seal) mı?

hangisine gidilsin?

seven sisters'a gidesim var, ama yorumlar beklediğimden kötü çıktı.
bilemedim.

 
What happened to monday’i sevdim ben. Sözlükte yazılan “konu orijinal ama yarısından sonra aksiyona bağlıyor” mevzuu doğru. Yine de izlediğime memnunum. Diğeri tarzım olmadığından hiç bilmiyorum.


  • manuel mandalina  (25.09.17 16:28:51) 
tom cruz filmleri standart espirikli, herşeyden kıl payı kurtulmalı tom filmi işte. öbürkü daha ciddili, klişeli ama kadının oyunculuğunu beğeniyorum ben olsam ona giderdim.


  • hasmetizm 2046  (25.09.17 16:29:31) 
seven sisters'a aman evde oturacağıma bir film izlemiş olurum diye gittim ve bence kötü değildi.


  • kayranin kedisi  (26.09.17 15:57:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.