Alienware Ram

Merhabalar. aşağıdaki linkdeki alienware laptop'u aldım. 8 GB ram var, 16'ya yükseltmek istiyorum. ek slot olduğu için 8 GB'lık ram alacağım. ancak, amazon'da laptopu alan kullanıcıların aldığı ram 260 pin'li (onun da linki ekli). türkiye'de bu pin sayısında 2400 mhz DDR4 ram bulamadım ben. pin sayısı çok önemli mi? nasıl bir çözüm önerirsiniz..
Laptop:www.amazon.com

Kullanıcıların beraber aldığı ram: www.amazon.com

ek olarak linkdeki ramin türkiye'ye gönderimi var ama ben hemen buradan almak istiyorum ve onun da uygun ram olduğundan emin değilim.

  • passion rules the game  (25.09.17 12:48:50)
en önemli şey pin sayısı, çalışmaz uymazsa. pin uysun yeter ki, hız uymasa da çalışır ekstra bir kısıtlama yoksa.
ya tek tek araştıracaksın ki uzun sürer ya da müşteri hizmetlerine mail atacaksın. bu tip firmalar bu tip destekleri verir, rica et, uyumlu ram listesi varsa gönderir misiniz diye, bişey kaybetmezsin. tabii ellerinde liste yoksa sırf senin için yaparlar mı bilemiyorum.

bilendenal.com
başka seçenek; bu siteye mail at ya da başka türlü ulaş, derdini anlat, ellerinde yoksa bile yardımcı olurlar, ne araman gerektiğini söylerler.
  • Bruce  (25.09.17 12:50:02)