[]

Preacher'ın 2. sezonuyla vaktimi çöpe atmayayım diyorum. Öneri?

preacher'ın ilk sezonu idare ederdi gibi fakat 2. sezonu iple çekmedim. okuduklarıma ve imdb'ye göre de sıçmış zaten. yüzüne bakmam daha.

Aslında elimi sürmediğim sağlam dizi çok.
mesela;
black mirror
person of interest
fargo (film olanı sevmiştim yıllar önce)
twin peaks - şöyle 1990 ve 2017 ardarda diyorum?

dram gerilim polisiye detektif ajan gizem falan seviyorum. fakat fantastik öğe olmazsa sevinirim. bunlardan hangisine başlayayım dersiniz. twin peaks 1990 sever miyim sizce?

sevdiklerim;
the wire
true detective
dexter
the night of

 
bence sıçmadı, özellikle cass sağ olsun 2 bölümde 1 yarıldım ben, karikatüristik 1-2 karakter daha geldi hatta. ama fantastik öge olmasın diyorken preacher'ı izlemiş olman da tuhaf olmuş, başlaman hataydı belki de :D

fargo'nun tarzı izlediklerinden çok farklı, absürtlük var. twin peaks daha yakın gibi, eskisinden başla derim.
  • Bruce  (25.09.17 00:12:11) 
fantastik unsurlar içeren şeyler izlemiyor değilim. GoT var yukarda çarpar. sadece şu an kaliteli polisiye aksiyon falan izlemek istiyorum fantastik unsur olmayan. preacher'ın 2. sezonu için torrent dosyası falan bile indirmiştim ama vazgeçtim. çok daha kaliteli şeyler olduğunu biliyorum çünkü.

preacher'ı arkadaş önerisiyle izlemeye başladım fakat 2. sezon izleyecek kadar da ilgimi çekmedi/çekmiyor.
  • kisa bisey olsun istemistim  (25.09.17 00:17:38) 
homeland'e başla


  • argent dawn  (25.09.17 01:31:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.