Utanıyorum ama...

şunu almak uzereyım: www.hepsiburada.com

Bir teknoloji meraklısı olarak aslında hic almak istemiyorum ama hafiflik ve pil olarak aynı zamanda parasal acıdan (1000 lira altı) bundan baska carem yok. 1.5 kilo ve 10.000 mah pili var.

Bana hayvani pil + hafif baska bir bilgisayar önerin hadi yoksa sabah ''aman tanrım ben h.tech marka bilgisayar mı aldım'' diye uyanacağım.

a101'de satılan hometech w101 tabletten almıştım kuzenime 1-2 sene önce, 400 lira windows 8'li dandik bişey. düşürdü ekranını çatlattı, bir sürü saçma salak virüs bulaştırdı temizledim; hala çalışıyor çatır çutur. bazen ben de kullanıyorum dizi-video izlemek için, hiç sorun yaşatmıyor.

ayrıca öpülmüş gülün davası olmaz, sen değil seni bu şartlara sürükleyen kader utansın.
  • Bruce  (24.09.17 23:51:09)
7000 mah diyor pili.

  • secrexv2  (24.09.17 23:56:47)
@secrexv2
pardon ben yanlıs okumusum. 7 de yeter bana.

  • binder dandet  (24.09.17 23:58:42)
bunun bir de elite book olanı var bir de levononun 100s i var ona da bak belki işini görebilecek ürünlerdir.

  • zugas  (25.09.17 00:21:11)
www.bim.com.tr

aynı mı bunlar? 32gb çok az değil mi ya? sadece yazı falan yazacaksan olabilir ama.
  • uyusam iyi olur  (25.09.17 00:25:44 ~ 00:32:21)
yav bilmiyorum ama bu paraya daha sağlam ikinci el almak daha iyi değil mi? ha biraz daha ağır, pil konusunda zayıf olur ama daha performans verir bence.

  • secrexv2  (25.09.17 00:27:45)
yahu niye utanıyrsun?

  • sik kullanilanlar  (25.09.17 00:28:32)
eger 1000 tlnin biraz üzerine cikarsan sunu öneririm

www.amazon.de

yok cikamam dersen 1000 civarina sunlar var

www.amazon.de

ben asus olani kullaniyorum mobil oldugumda 1 sene kadardir, cok memnunum.
  • kurnaz  (25.09.17 01:03:39)
Hometech benim babamda var. Ne kadar veriyim evdeki makinelerden birini desem de yok ben dokuncam demişti. Aldığım günden beri yaşlandım ben. Ki babam gazete okuyan facebook pinterest takılan bir adam.
ikinci el sağlam makinelere bakman daha mantıklı. Thinkpadler iyidir. İlanıma bakabilirsin. Bakmasan da thinkpad iyidir. Thinkpad kovala. Sırf bataryası için şu cihaz alınmaz.

  • Giovanni Pipitto  (25.09.17 12:54:50)
ben de teknoloji meraklısıyım ama böyle mikro ürünler deli ediyo beni tutamıyorum kendimi. bunu alıp lightweight bi linux distro kurup kullanmak vardı. bence alınır.

  • içe doğru kaslı olan çocuk  (25.09.17 19:34:38)