neden porno izleyicisi pornoculardan daha kötü üne sahip oluyor?

?

yoo olmuyo. sibel kekilli kadar baskı var mı üstümüzde?

  • Delay Fuze  (24.09.17 17:48:08)
onlar sevişiyor biz aciz gibi izliyoruz çünkü

  • freetakilir  (24.09.17 18:33:08)
bunu biraz şu yöne almak istiyorum.

neden en çok porno film çekilen, çevrilen ülkeler modern addedilirken pornonun en çok izlendiği ülkeler 'sapık' ilan ediliyor?
  • secrexv2  (24.09.17 18:35:06)
Pornonun cekildigi ulkeler yerine pornonun cekilemeyecegi ulkeler porno izliyor. Kiz arkadaslari da olamiyor bu ulkede insarin cunku kadinlari insan yerine koymuyorlar, seks yapan kadin orospu demek onlar icin, kadinlar da bu erkeklere guvenmiyor. Sonra bu ulkeler porno izliyor. Ornek ulke vermeme gerek var mi?

  • Traveller  (24.09.17 19:00:38)
Porno çekilebilen ülkelerde (pornodan kastım pornografik içerikli "film" yani bizdeki filmler porno değil) insanlar özgürce cinsel partner bulabiliyor haldeyken izlenen ülkelerde ölen karınıza 5 saat içinde son postayı koyabilirsiniz tarzı fetvalar veriliyor. Sebebi bu. Bir kısım nispeten daha özgür şekilde sevişebilirken, diğer kısım bir tanesi elden gidince "hass öldü lan, neyse daha kayarım ben buna, zati bidaha nerde bulcam aq" kafasında olduğu için bu şekilde. Kelimeler bana ait değil...

  • Tears of Devil  (24.09.17 19:25:05)
ya hu porno sektöründen büyük kadını sömüren, metalaştıran başka bir şey mi var? bu hal, vaziyet varken kadını insan yerine koymuyorlar birileri demek ne doğru.

  • secrexv2  (24.09.17 19:28:40)
sen olmuyor zannediyorsun. kaç pornocunun hayatını biliyorsun ki? ne yaşadıklarını ne bilelim. ayrıa sibel kekilli +1 kadın ne hisetmiş olmalı ki; bir ülkeyi engelledi. iyi duygular içindeyken yapmamıştır herhal bunu. ayrıca aydemir akbaş'ı kimse sevmez pornocu diye. şahin k'yla herkes dalga geçer. ülkeye göre de değişir bence. bizim ülke dememe gerek yok sanırım.

  • for day to break  (24.09.17 19:31:23)
porno çekildiği için modern değiller yada modern oldukları için porno film çekelim denmiyor.

deep throat adlı film yayınlandığında amerika ayağa kaltı, oyuncular mahkemeye verildi, ölümle tehdit edildiler, sokak ortasında hastanelik oluncaya kadar dövüldüler. bu olaylar ise pek çok kanun ve düzenleme getirilmesine yol açtı. (ama en çok izlenen film de oldu haftalarca gösterimde kaldı?)

oyuncuların mahkemeye verilmesi aslında şu demekti; bir kişi herhangi bir filmde (pornografik yada değil) oynadığı rol yüzünden mahkemeye verilebilir ve hüküm giyebilir. Bu durumda birisi hitleri oynadı diye mahkemeye verilip hüküm giyebilir yada bir başkası stalin rolünü oynadı diye komünism propagandası yapılıyor diye hüküm giyebilirdi, işte modernlik tam bu noktada tüm sinema oyuncularının bir araya gelip bu durumu protesto etmesi, hakim, savcı, yönetici kişilerin ise bu protestoları "lan bi durun bakalım bunlar ne diyo" diyip dikkate alması ve gerekli düzenlemeleri çıkartmasıdır.

Birde yorumlarda sanki porno izleyicisi sadece ortadoğu'da yada 3ncü dünya ülkelerinde varmış gibi bir hava yaratılmış. Yok öyle bir dünya. 3ncü dünya ülkesi olarak pornoyu beleşe izliyoruz, e bu kadar oyuncu yapımcı milyar dolarları nereden kazanıyor? devlet mi veriyor? USA en büyük üreticilerden biri ve en çok para harcayan yine USA.

Genel olarak dünyada porno izlemek doğru bir davranış değil, bu nedenle tüm üreticiler içeriklerini başka başka isimlerle ücretlendirip banka extrelerinde anlaşılmaması için takla atıp duruyorlar.

Şu anda bir sürü insan sevişiyor ve bu kötü bir şey değil (din'i bakışı saymazsak) izleyicinin kötü olması ise abazanlığından falan değil, masturbasyon yapıyor olması ve izlemenin röntgenciliğe girmesi yüzünden böyle.

Tabii ki bu konuda ahkam kesenlerin hepsi de porno izliyor o ayrı. Bu güne kadar hiç porno izlemedim diyen kişinin evinden bile filmler fotoğraflar çıkabiliyor, izlemese bile çekiyor, manitalarına foto atıyor video gönderiyor (sexting vs.) ama ahkam kesmeye devam ediyor. Tamamen insanların iki yüzlülüğü işte.
  • selam  (24.09.17 20:53:55)
Pornocuların özel ve cinsel hayatları çok güllük gülistanlık değil.

Dışı sizi içi onları yakar.

Ayrıca porno izlemek neden kötü olsun? Sorun porno izlemekten ileri gelmiyordur. Porno izleyen kişinin başka sorunlarından ileri geliyordur.

Her yemek yiyen obez olmadığı gibi her porno izleyen de abaza değildir.

Ufku bakireler sizi. Biraz ufkunuzu genişletmenizde fayda var.
  • idexo  (24.09.17 21:39:05)