Bisiklet beni gıcık etti

Merhaba,

Bisiklete dün akşam çamurluk takacaktım, karanlık olunca yarım bıraktım. Öğlen devam edeyim dedim, nasıl olduysa zincir karışmış. Ve anlayamadığım kadronun sağ tarafına geçmiş. Fotoğraflar aşağıda, disklerin üst kısmında zincir içerde olması gerekmez mi? Karışıklığı çözüp içeri alamadım, zinciri açayım dedim 1 tane farklı parçayı aradım ama yoktu, zincir açma aleti lazımmış galiba bende de o yok.
Çok gıcık oldum nasıl çözerim ben bunu? Vitesin küçük dişlilerini de sökemiyorum o boyutta anahtar yok.

s.amsu.ng

Teşekkürler

samsung diye bir fotoğraf sitesi olduğunu sanmıyorum, o linke tıklayacak kimseyi bulamazsın. tıklamayı düşünen varsa da uyarayım; tıklamayın.

buraya ya da hizliresim'e falan yükle fotoğrafları, birileri bakıp cevap verir belki.
  • i drive the hearse  (23.09.17 18:49:42)
@i drive the hearse, bilmediğin her şeye böyle yaklaşıyorsan üzüldüm senin adına... Bari insanları tıklamayın diye uyarma. Samgung telefonda direkt link paylaşımı özelliği mevcut oradan geliyor bu link.

  • senolll  (23.09.17 19:55:23)