[]

Samsung mu LG mi?

küçük boyutlarda bir tv alacağız, 24 25 inç civarı, hangi markayı önerirsiniz?
 
genelde tv lerin panellerini lg üretir. ben lg almak taraftarıyım


  • binder dandet  (23.09.17 16:39:43) 
samsung alin.

baslikta daha fazlasini gormek de mumkun:
eksisozluk.com
  • qazwsx  (23.09.17 17:09:50 ~ 23:33:30) 
aynen, telefon üretim bandındaki hata ile televizyona bok atmak baya zekice bir olay.

samsung da lg de televizyon paneli üreticisi. samsung daha kontrastlı renkler üretirken lg de daha fiziksel olarak sağlam paneller üretiyor. seçimi ona göre yapabilirsin.
  • i drive the hearse  (23.09.17 17:12:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.