İğrenç bir gerdek gecesi kavgasına denk geldim

Arkadaşlar yaşadığım rezilliğe inanamıyorum demin oldu. Sizin de görüşlerinizi merak ediyorum.

Kız tarafı akrabam oluyor.

Bunlar 3-4 gün önce evlendiler. Damat sinirli sinirli annesini ablasını arıyor. O iş hala olmadı, kızın canı yanıyormuş, çok sinirliyim anne falan diyor.

Asıl olay şimdi başlıyor. Annesi ablası kızın evini basıyor, yakaladığım cümleleri yazıyorum;

- bu çocuk sana kaç para harcadı neden yaptırmıyorsun oğluma
- biz de kadın olduk ne acıması, oğlumuzu niye mutlu etmiyorsun
- yoksa bi bok mi yedin adet gününe denk getirmeye çalışıyosun
- hemen bu gece olcak bu iş yoksa senin ağzına...

Yeğenim gelin diyor ki İnternet'e baktım. Vajinusmuş diye bir şey olabilirim .doktora gitmeme izin vermiyosunuz

Yeni gelinin doktorda ne işi var. Bu gece oğlumu üzmiceksin o kadar falan

Şimdi eve gidiyorum bu ülkede çok iğrenç insanlar var lan.kadın anlamıyor bide hem cinsini. Para muhabbetinde çok iğrençti öfff

Bu ne ya tiksindim. Gerçekse sağlam bir boşanma sebebi.Kadınnın anlamasını bırak,adam ne kadar anlayıssızmıs. Yarın bi gün kadın hasta olsa nolcak?

  • maria puder  (22.09.17 21:25:01)
cool story +1
eğer zorla evlendirilmediyse öyle bir öküzle evlenen kıza müstahak.

  • i m cool with that  (22.09.17 21:25:02)
Yok artık. Okurken mideme kramplar girdi.
Zavallı kızcağız çok kıymetli(!) kocasıyla sevişmemiş diye karşılaştığı tepkilere bak. Belki de bu onun için gerçekten hayırlı bir olay. Yol yakınken o embesil, kendi zevkinden başka hiçbir şeyi düşünmeyen eşinden de ayrılır belki. Hatta kesinlikle uzaklaşmalı o yaratıktan.

  • blueprints and cigarettes  (22.09.17 21:28:24)
Hemen gitsin boşanma davası açsın sebebine de kocam kocalık görevini yerine getirmiyor kuş ötmüyor desin o rezillik o adama yeter ahjdjdjsk.
Cidden şakayı bi kenara bırakırsak, hikaye de doğruysa, bi an önce yol yakınken boşansın. Ne o herifle ne de sülalesiyle ömür geçmez.

  • bir nick var benden iceri  (22.09.17 21:32:15)
zorla karıısna tecavüz edecek, kadın hep mutsuz olacak, şiddet başlayacsk kadın boşanmak isteyecek, şanslıysa öldürülmeyecek

üzgünüm ama durum bu. ailesi vicdanlı insanlar ise o damadın ağzına sıçsınlar
  • oscar  (22.09.17 21:46:47)
Başkalarının görüşlerini neden merak ediyorsun? Bu senin hayatın bile değil.

Diğer insanların özel hayatını burada paylaşmak da nereden çıkıyor?

Gidilecekse doktora gidilir, ilk gece korkusu diye de bir korku var, bunlar normal durumlar. Olay haline gelse dahi bunu aile içinde tutup ya tatlıya bağlarsınız ya da ne yapıyorsanız yaparsınız. Bize ne?
  • idexo  (22.09.17 21:47:33)
Emin olun gelin o adama aşıktır. Kimse canını sıkmasın.

  • megalomaniac  (22.09.17 22:40:45)
Oha korkunç bir hikaye lan. Gelin de o odada hala durabiliyorsa valla helal olsun.

  • roket adam  (22.09.17 22:44:08)
Serin hikaye olmus

  • catch the arrow  (22.09.17 22:59:41)
Cool story +1.
Hiç düşünmeden boşansınlar. Kızın ailesi bu hareketlere tepki vermiyorsa onlara da yazıklar olsun. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş demektir.

  • humat  (23.09.17 01:33:31)
gerçek olabilecek kadar acı.

yazıklar olsun.
  • secrexv2  (23.09.17 01:35:55)
gelini odadan çıkarmıyorlarsa pide söyleyelim bari

  • gölgede aynı  (23.09.17 01:37:53)
"- yoksa bi bok mi yedin adet gününe denk getirmeye çalışıyosun" bence de olay bundan ibaret.

  • bobinhoo  (25.09.17 15:57:06)
Kız büyük ihtimalle vajinismus. Yazik olmus hakikaten öyle bir kocaya denk gelmesi.

Damadin sikisemedigi icin "Anneaaa" diye aglayip esini ailesine sikayet etmesi ayri bir olay :O
Kizin ailesine konuyu acin, ya doktora falan gidilsin ya da bosansinlar. O tiynetteki adamla bir ömür gecmez zaten.
  • chitosan  (25.09.17 16:12:17)
Cinsel ilişki deneyimlemeden evlenmek; bitsin şu saçmalık. Türkler'in bu kadar mutsuz oluşu, hayli tabii bu şartlar altında.

Bu arada "adam" tabirini neredeyse hiç kullanmam ama içimden geldi: damat da adam değilmiş. Valideyi ablayı arayıp "yapamadım :(((" diye veryansın etmek nedir. Tez kellesi vurula.
  • testis agrisi  (25.09.17 16:33:03 ~ 16:34:01)
yapılması gereken bir avukatla görüşüp evliliği sonlandırmak. tabii bunu yapmak hiç kolay değil. hele de böyle ailelere karşı. bunun için kadın derneklerinden destek alınabilir.

anlatılan doğru mu bilmiyorum. ama içinde yaşadığı toplumdan, hatta dünyadan bu kadar habersiz olup, türkiye'de hiçbir erkek annesini o iş olmadı diye arayamaz demek çok garip. tamam bilmiyor olabilir insan ama bu kadar net konuşmak vallahi çok garip. böyle olaylar kategorize edilmez. yani biri ötekinden daha korkunçtur kötüdür demek pek doğru değil. fakat bu ve benzeri durumları çok kez gördü bu gözler. nelerden şikayet ediliyor o annelere duysanız, aklınız şaşar!

öte yandan böyle bir konuda trollük yapmak da ayrı bir saçmalık olurdu!
  • windowsguvenlikduvari  (27.09.17 17:54:48)