[]

Bu 2 bilgisayardan hangisi sizce?

Selamlar,

1200 TL'ye kadar bütçem var, ev kullanımı(internette gezinme, film izleme, depolama, profesyonel olmayan fotoğraf düzenleme gibi) için olacak bir laptop arıyorum. Fiyat performans olarak şu 2 bilgisayar arasında kaldım. (free dos olması önemli değil, windows yükleme işlemi yapabilirim) Sizce hangisi?

www.hepsiburada.com

www.hepsiburada.com

 
tabii ki 15.6" olan.


  • teknikekip  (22.09.17 16:02:01) 
Bu ikisi arasindan lenovo ama celeron olmasi pek iyi degil


  • okiler  (22.09.17 16:13:00) 
Celeron makine alınmaz bu devirde


  • Giovanni Pipitto  (22.09.17 17:57:32) 
@Giovanni Pipitto

1200 liraya ne alınır önerini bekliyorum.
  • notinhere  (22.09.17 18:22:31) 
Düzgün bir şey için ikinci el düşünmen lazım. Biraz aramayla güzel temiz malzemeler bulabilirsin 1200 liraya. Eski thinkpadler gayet iyidir.


  • Giovanni Pipitto  (22.09.17 18:24:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.