[]

Akzambak reçeli nereden temin edilebilir ?

Bir hayli lezzetli olduğu bilgisini aldığımdan beri temini konusunda ciddi sıkıntılar yaşıyorum. Tokat iline has bir şeymiş ve internet üzerinden temini konusunda bilgisi olanlardan detay talep ediyorum.
 
Her şehre ait yöresel lezzetler o şehrin giriş çıkışlarında yol kenarlarında biraz da fahiş fiyata satılıyor. Google Earth'ten Tokat giriş çıkışlarında gezerek bu reçeli satan bir yerin olası telefon numarasını (mozaiklenmediyse) arayarak sipariş vermeyi deneyebilirsin. En kötü nerede bulabileceğini sorarsın. (öeh)


  • onemoremile  (22.09.17 15:17:48) 
bir tane internet sitesi vardı memleketten gelsin gibi bir şey belki orada vardır? bazen yöresel reçel salça vb şeylerin satışını yapan instagram hesapları da olabiliyor bi bakın isterseniz. Akzambak neymişse onu da ilk defa duydum :(


  • biyik  (22.09.17 17:11:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.