watercolor dövme

bu dövmelerin canlılığı bir süre sonra gidiyor mu?

çok sık güneşte kalan ya da yıkanan bir yer olmadığını düşünelim.

watercolor dövme örneği ------------------------------------------>

Benim omuzumda var, şimdilik bir sorun olmadı. 2+ yılında.
Ama güneş kremi sürüyorum hep, güneşlenmiyorum bir de. Aralarda da nemlendirici veya başka cilt bakım ürünleriyle kuruyup pullaşmasını önlemeye çalışıyorum (cildim çok kuru çünkü).
Koray Karagözler yaptı benimkileri, "çok güneşte kalıp yanmadığınız, bronzlaşmadığınız sürece ömür boyu solmaz diye düşünebilirsiniz" demişti. Muhtemelen bir noktada solacaktır tabii ama iki üç yıl değil en azından.
  • sopiro  (21.09.17 13:52:55 ~ 13:53:56)
benim 3. senem, berbat baktığım (yani bakamadığım) için rengi soldu. güneş kremini eksik etmemek gerekiyor. ama her türlü soluyor sanırım ya.

  • nice tnetennba  (21.09.17 14:18:11)
koray karagözler'in yaptığı dövmeyi taşıyorum. iyi bakım, güneş durumu dövmenizi etkiler. 4 sene oldu benim. illaki ilk canlılık azalıyor ama onu da en fazla sen anlarsın. yukarıdaki linkte de olan kızın sırtındaki at gibi de renklerin yok olduğu olmadı.

  • hononu  (21.09.17 14:38:50)
6 ay sonra renk oturur ve öyle kalır iyi işçilik ve iyi boyada. Kolay kolay değişmez rengi. En büyük etken ten rengi. Beyazlara gidiyor renkli dövme.

  • hasmetizm 2046  (21.09.17 14:52:18)