work and travel için eyalet önerileriniz ?

bu yaz wat yapacağım sevgili sözlükçüler. ancak nereye gideceğime hiç karar verebilmiş değilim. aşağıdaki maddelere uygun olacak şekilde bir yer önerirseniz çok sevinirim.

1 doğu bölgesi olmalı

2 saatine 7.5 - 8 dolar olan işler olabilir.miktar değil ama çalışma saatleri ve overtime imkanları önemli benim için

3 oluk oluk zencilerin olduğu yerler olmasın (maryland gibi). ama rus, romen ve bilimum balkan vatadaşlarının bulunduğu bölgeler iyi olurdu :)

4 eğlence parkı restaurant ya da life guardlık gibi işleri tercih edeceğim.bu sebeple deniz kenarı ya da kumsalı olan bir yer olsa çok iyi olur.

5 yalnız başıma gidicem.sosyalliğe de (girişkenim) fırsat tanıyacak bir yer olsa çok iyi olur.

evet farkındayım bokunu çıkardım. ama hiç olmazsa bu maddelere en çok uyabilecek olan eyalet, bölge, şehir tavsiyelerinizi bekliyorum.

Zenci olmasin ne demek?! Ottururler vesselam... Neysem, MA, CT iyidir daha yukari cikarsaniz sikici olmaya baslar. PA iyidir ama zenci cok (yaa, yaa..)

  • ucan sincap  (28.01.10 23:05:30)
  • ucan sincap  (28.01.10 23:07:30)
herhangi bir eğlnce parkı taleplerini karşılayacaktır. tabi sen yine de gitmeden araştır.

  • evrendeki en mutevazi insanim  (28.01.10 23:30:32)
(bkz: ocean city)
(bkz: maryland)

  • ra s al ghul  (29.01.10 06:49:18)
maryland in her bolgesinde zenci yoktur. Ayrıca cok kafa insanlardır az da olsa olmaları lazım.

  • ra s al ghul  (29.01.10 08:22:04)
sözlükte maryland başlıgında yazdığı kadar ezici yoğunlukta zenci olmasın dedim. yoksa zencifobik olma durumum yok :) sadece bi denge olsun yani. gidip de ırkçılığa maruz kalmayalım niggaların arasında. yoksa diğer türlü tabiki problem değil.

  • antisilencee  (29.01.10 11:35:49)