CSS HTML az da olsa bilenler

Merhaba,
Şöyle bir sorunum var. CSS ya da sadece HTML olarak bir kod elime geliyor. Benim yapmam gereken ise bunun en üstüne bir satır yazı yazmak ancak gelen bu bilgi hep aynı formatta değil. bazen CSS bazen sadece HTML olarak geliyor.
Düşündüğüm şey direkt olarak gelen text içind </body> yi bulup (altına yazmak için) bunu </body><hr> <h1> METİN </h1> değiştirmekti. ancak dediğim gibi hep aynı formatta olmadığı için bu satırı bazen sayfanın aubk yerlerine auk fontlarla vs yazabiliyor.

sayfanın en üstüne sabit bir font ve büyüklükle yazıyı eklemek için nasıl bir yol izleyebilirim?
teşekkürler.

jquery ile append kullanarak yapabilirsin.

  • qobel  (20.09.17 16:20:16)
teşekkürler
ancak sadece text işlemleri ile yapmam gerekiyor.

  • kisa  (20.09.17 16:41:09)
o zaman şöyle:

body:before{font-size:50px; content: "Yaz ne yazacaksan artık";}
  • qobel  (20.09.17 16:50:49)
peki, içerisinde CSS ile ilgili hiçbir şey yoksa sadece HTML ise bile bu kod işe yarar mı?

  • kisa  (20.09.17 16:55:48)
body varsa yarar, siz bunu inline css olarak yazın.

olmadı team wiever ile çözelim bu işi.
  • qobel  (20.09.17 16:58:11)
ilginiz için teşekkürler. yazdıklarınız doğrultusunda bir inceleyeyim. teamviewer bağlantısı ne yazık ki imkansız ancak bu bilgiler işime yarayacak sanırım.
mesai bittiği için yavaş yavaş çıkarım, yarına kontrol edebilirim ancak.

  • kisa  (20.09.17 17:05:00)