Sadece kadın duyuruculara

Hayalleriniz nedir ?

Dünyayı gezmek. Yarını düşünmeden, gamsız kedersiz.

  • rusyalı kozmonot  (19.09.17 23:33:48)
Şöyle bir yatla kenardan kenardan yolculuk yapıp dünyayı gezmek.

www.agent4stars.com
  • demoniclewinsky  (19.09.17 23:45:18)
erkek olmak.

  • secrexv2  (19.09.17 23:48:23)
Köpeklerime kavuşmak. Başka hayalim yok.

  • velvetmorning  (20.09.17 00:13:53)
gençler mobildeyim.K.bakmayın :)

  • sorunvar  (20.09.17 00:15:32)
Age of Empires'ın ilkinde haritada daha önce gitmediğin yerler karanlık ve kapalı olurdu, oradan ne çıkacağı belli olmazdı. Örnek:
buyur-indir.org
pad1.whstatic.com

Hayalim de, hayattaki o siyah yerleri bol bol keşfetmek. İlla coğrafi bir harita olmak zorunda değil. Hayatta daha fazlasını keşfetmek, sürekli bir yenilik görmek hayalim. Daha doğrusu yenilik görmek değil de, bir şeyler öğrenmek, yeni yeni bilgiler edinmek, insanları daha fazla tanımak, daha fazla yer görmek, daha fazla duygu hissetmek, anla bir olmak. Dünyanın sunduklarını daha daha keşfedebilmek.
  • aychovsky  (20.09.17 00:16:57 ~ 00:23:18)
eşimin istifa etmesi ve çalışmaması, ev erkeği olması. tüm gün bebeğimizle beraber vakit geçirme.

  • sta  (20.09.17 00:18:42)
herhangi bir çocukla birlikte dünyayı gezmek. onun bilincine adapte olup gittiğimiz yerlerei düne ve yarına gezgin bir çocuk gözüyle bakabilmek.

  • duydukduymadıkdemeyin  (20.09.17 01:07:00)
Sanırım yaş 30 olup işi gücü eline almış özel hayatını düzene sokamadıysan sevdiğin adamla evlenip mutlu bir yuva kurmak oluyor hayalin.

Ha 20li yaşların başında mı? Motosikletle Avrupa turu yapmak, bungee jumping yapmak, dünyaca ünlü rock gruplarının her konserine gidebilmek vs. diyordum.

Hayat işte nereden nereye:)
  • dokuz koyden kovulan yazar  (20.09.17 01:20:25)
butik bir kahve dükkanı açıp kendi yaptığım kurabiyeleri menüye eklemek, çok kazansam da işi büyütmemek, öyle kalması.

  • ron dennis  (20.09.17 02:01:34)
Şık bir kırtasiye açmak. Mahalle arasında, okul karşısında olanlardan bahsetmiyorum.

  • pike  (20.09.17 06:52:14)