[]

20 Eylül Sena Şener Konseri Bileti (Ücretsiz)

20 Eylül Çarşamba günü Taksim Sanat Performans'ta açıkhavada gerçekleşek Sena Şener konserine 2 kişilik biletim var. Gitmek isteyen arkadaş ve sevdiceklere hediye edebilirim. haftaiçi konsere gidesim yok. Gitmek isteyenlere de bir not içerde alkol çok pahalı öğrenciyseniz predrinking yapıp gidin :)
 
Gitmek isterseniz veririm tabi ki fakat bir karışıklık var sanırım zira Sanat Performansta masa yok ayakta oluyor tüm dinleyiciler


  • ozgurlukarayan  (19.09.17 18:06:18) 
Arka tarafta birkaç masa var mekanın girişinde gibi. Bi de hiç pahalı değil bence baya baya normal geldi bana içki fiyatları biralar 15liraydı:)


  • solenkol  (19.09.17 18:19:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.