ço basit bişey tasarmaya çalışıyorum, yardım etmek isteyen olur mu?

meraba.
bi araştırma sonucunu görsel hale getirmeye çalışıyorum.
işte
- 56 başvuru olmuş, bunların 34ü filtreyi geçmiş.
ayrı bir konuda ayrı bir bilgi:
- 22 kişi ile görüşülmüş, 4ü sonuca bağlanmış
- açılan 300 yardım talebi ilk saat içinde karşılanmış

gibi maddeler var. 3 madde yazsam yeter. Başında da "şu tarhilerde gerçekleşen araştırma sonuçları şöyle" diye bi giriş cümlesi.

o sayılar, cümlenin ortasında büyük büyük dursa, cümle küçük devam etse diye düşündüm.

Burdaki sayılar önemli. Sayıları büyük yazıp, kolay okunabilir bi görsel yapmak istiyorum. nası yapsam, önerisi, şeması, "şu ai'deki gibi yap, al bunu editle bu olur" derseniz çok sevinirim.

teşekkürler

En kolay excel.stil seçip kafana göre küçült büyült.

lifehacker.com

bunun gibi birçok guide var nette.
  • passion rules the game  (19.09.17 12:41:06)
infgraphic gibi bir sey istiyorsun sanirim.

www.canva.com
  • oldboy  (19.09.17 13:34:12)
infografik ama bu dediğim şekle uydurulabilir olanı :/

  • neynep  (19.09.17 13:40:18)
bunlar işinize yarayabilir. hepsini ücretsiz olarak ham formatında indirebilirsiniz.

www.freepik.com
  • brakgn  (19.09.17 15:33:18)