[]

Askerlik şekli değiltırmek mümkün mü?

Kasımda askerlik yapacağım. Sevk öncesi işlemleri yaptırdım asteğmen yazmadım. Değiştirmem mümkün mü bunu şubeye gidip?
 
Sanmıyorum, imza atıyorsun sonuçta


  • gazozailacatmauzmani  (18.09.17 20:58:02) 
asteğmen yazmadım derken? istemedim mi kast ediyorsun?


  • blue eyes white dragon  (18.09.17 21:00:34) 
Belgede asteğmen seçeneği var işaretlemedim


  • oradaydik ve simdi buradayiz  (18.09.17 21:01:22) 
bir şey yapmana gerek yok. sana verilen kağıtta zaten yedek subay aday adayı yazıyor. bir bakmışsın devlet seni asteğmen yapmış. asteğmen olup olmama sana kalmış bir şey değil.


  • blue eyes white dragon  (18.09.17 21:03:01) 
kasım celbi başvuruları bitişinden sonra belli bir tarihe kadar değiştirmek mümkündü askerlik şubeye sor.

---------------

askerlik şubede yedek subaylık ister misin istemez misin diye sorarlar. istemek yedek subaylık konusunda daha avantaj verir sana.
  • rain when i die  (18.09.17 21:27:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.