Sigaradan dişleri kahverengi olmuş biriyle sevgili olur muydunuz?

Yani bir çocuk var benimle ilgileniyor. Ama günde bir paket sigara içiyor, ben kokusuna dahi katlanamam, ve maalesef dişleri kahverengi olmuş. Siz olsanız böyle biriyle sevgili olur musunuz? Öpüşme fikrini düşünsenize:s Olur mu?

Olmaz :(

  • turuncu tonlarda  (17.09.17 21:48:46)
Biriyle opustugunu kafanda canlandiramiyosan asla olmaz.

  • kuehles blondes  (17.09.17 21:49:25)
Sigara ictigi icin bile olmaz. Sevdigin insanin ten kokusu bile onemlidir. Bu koku sigara kokusu olmamali.

  • Traveller  (17.09.17 21:51:12)
Olmaz. Olamaz. Olmamalı. Olmasın. Hiiiçç yanaşma. İğrenirsin.

  • yaren  (17.09.17 21:51:13)
olmaz

  • sta  (17.09.17 21:52:26)
signal white now

  • binder dandet  (17.09.17 21:55:13)
No. Ictikce igreneceksin. Surdurulebilirligi yok.

  • mor oje  (17.09.17 22:03:06)
sigara ve dişler bahane. seven adam - kadın sigaraya bile başlar.

  • dafaisss  (17.09.17 22:05:11)
gitsin bi dişçiye temizlettirsin. olmuyor mu öyle

  • cay koy geliyorum  (17.09.17 22:06:00)
Nein Gülşah, nein!

  • testis agrisi  (17.09.17 22:07:32)
her şeyi tamam bir tek o kaldıysa olur.
e

  • ya ben lan neyse  (17.09.17 22:07:37)
kahverengi dişli olmayı savunacak değilim, çirkin bir görüntü eyvallah da ilişkiniz bu kadar küçük detaylara bağlıysa zaten sevgili olmayın ya. ne saçmasapan şeyler bunlar. hiç mi aşık olmadınız yoksa kendinizi prenses mi sanıyorsunuz merak ediyorum. herkesin kriterleri vardır, herkes "şu olmasın" der de sevgili olup olmama kararını dişe bakarak alacaksanız kusura bakmayın da öyle sevgiliğe kafam girsin. derdiniz gönül eğlendirmekse eminim kahverengi dişli olmayan birini bulursunuz. yok o değilse zaten, her yerde karşınıza çıkamayacak insanları böyle şeylerle harcamak yerine daha yapıcı olup dişleri temizletme yolunu tercih edebilirsiniz mesela.

  • der meister  (17.09.17 22:07:46)
kesinlikle hayır. diş çok önemli ya.

  • roket adam  (17.09.17 22:13:18)
SAna olmaz o

  • all girls dream  (17.09.17 22:33:13)
sinek küçüktür ama mide bulandırır. ustelik "adam papyon takıyor, ben sevmem" durumu değil bu. cinsellik ilişkinin sac ayaklarından biridir.
eski eşim sigara bile kullanmadığı halde bir dönem aklina esti ve pipoya başladı. onu bulamazsa puro iciyordu. hayatımın en azap dolu dönemiydi. ben böyle ekşi ve pis kokan bir şey görmedim.

kısacası size bakıp gülümsediğinde inci gibi parlamayacaksa dişleri; ağzı üstü başı kokacaksa olmaz o is; aşkınızdan ölseniz bile olmaz...
  • balik kraker  (17.09.17 22:43:34)
olmaz da diyemeyiz bence. bir aşık oluyorsun, en "hayatta olmaz" dediğin durum karşındakinde var ama görmüyorsun bile. ama sen ona bakınca gülen gözler yerine sarı dişler görüyorsan zor.

  • istanbul kanatlarimin altinda  (17.09.17 22:48:38)
cevaplardan birinde dendiği gibi, arzulama durumu gerçekten varsa bokunu bile yersin tiksinmeden. ama o arzu yoksa dişlerin bembeyaz olmaması batar, yüzündeki 2-3 sivilce batar, kol kılları batar falan da filan.

  • neil manke  (17.09.17 22:57:57)
Yani ben de sigara kokusundan tiksinirim, evde içirmem, sırf bu yüzden ablam bile bana sık gelemiyor mesela ama sigara içen sevgilim olmuştu. Abartılı değilse sevdiğinde ağız kokusu falan sorun olmuyormuş anladım, haa o benim yanımda içmiyordu ve girip çıkıp dişlerini fırçalayıp gargara falan yaptığı için görüntü olarak da rahatsız edecek bir şey yoktu. Senin kafana takıldığına göre istemiyorsun, ama haklisin yani diş de önemli.

  • pamuk helvalar cebe  (17.09.17 23:04:17)
Sigara içecek kadar iradesi zayıf ve bağımlı biriyle olmamalı. Küllük ile öpüşmeyi kimse istemez.

  • tahin pekmez yoğurt  (17.09.17 23:20:57)
Bu kadar çok sigara içen insan varken kahverengi dişli insanlara çok ama çok nadir rastlıyorum ben. Bence bu çocuğun sıkıntısı yalnızca sigara değil, kişisel hijyen +1

Sen bu çocukla öpüşme fikrine bile yüz buruşturuyorsan ne diye sevgililik müessesesini aklından geçiriyorsun ki? Bana garip geldi. Iyk kahverengi dişli .s.s deyip hala sevgili olmayı düşündüğüne göre ya çocuk çok yakışıklı ya da boşta kaldın ve yanlış bir karar vermek üzeresin.
  • i m cool with that  (18.09.17 00:18:44)
Olmam, sen de olma.

  • iwasbornonamountainside  (18.09.17 00:55:43)
her saniye dişlerine bakardım istem dışı, muhteşem biriyse sevgili olurdum ama sevgili oldugum anda rahatsız olduğumu söylerdim

en iyi arkadasımda da aynı problem var, sigara falan da içmiyor diş kendisi üretiyormuş temizletiyor sürekli. bende genelde senede bir airflow ile temizletirim önemli şeyler bunlar (ki sigara içmiyorum çay kahve yüzünden)
  • hopp  (18.09.17 01:01:07 ~ 19.09.17 13:31:09)
Asla ve kat'a olmazdım; gerek sigara nefretim, gerekse titizliğim nedeniyle.
Gel gör ki oldum bi keresinde, gerçekten insanın gözü görmüyormuş.
İnsanoğlu çok yivrenç..
  • manuel mandalina  (18.09.17 01:53:05 ~ 01:53:53)
sırf dişleriyse sorun bence bi sorun olmaz.ama partnerinize kendiniz karar verin tabi :)

  • regardless of what they say  (18.09.17 02:02:09)
Bırak kahveyi rengini, sigara içenle sevgili olamam.

Yoksa ben de başlarım çünkü.
  • yirmisantim  (18.09.17 03:30:27)
adam 7/24 leş gibi sigara kokmayı "ufak bir detay" diye nitelendirmiş ya.

hayır, olmam. sen de olma.
  • sen git ben geliyorum  (18.09.17 04:14:00)
Öpecek olan sensin, bize ne soruyorsun. Miden alırsa yürü.

  • lcha  (18.09.17 12:12:29)
Olmazdım tekin acarda satılan 80 tl lik bir dış macunu sokup aliyor o kahverengiligi. Sizin ici 4 5 oaket sigara parası. Tavsiye ederim

  • mobydick  (26.09.17 01:51:09)