Telefon ekranı kırıldı

Millete gülerken benim başıma geldi. Çok büyük değil gerçi, sağ altta biraz çatlak var. Bunu yaptırmanın fiyatları malum. Onun dışında ucuza yaptırabileceğim hiçbir yer yok mu? İlla 300 küsür lira verecek miyiz? Telefon da piranha bu arada.

piranha kendi üretmez. oem'dir büyük ihtimalle o. orjinal markasını ya da daha yaygın versiyonunu bulup çin sitelerinden bakabilirsin. screen ya da screen+digitizer şeklinde durumuna göre aratırsın. düşük bi ihtimal bulursun. bulsan bile bunu taktırmak da biraz sıkıntılı olacak çok yaygın bi telefon olmadığı için.

öte yandan piranhanın en pahalı telefonu 600 lira. basıyorsa kırık camla gittiği yere kadar git patlayınca başka bişeyler bakarsın.
  • aşksız prens  (17.09.17 17:19:19 ~ 17:20:00)
Dokunmatiğine etki etmiyorsa öyle kullan, kırık ekran havalı duruyor

  • freebird5406_2  (17.09.17 17:19:24)