[]

iphone x sim free

amerikadaki siteye bakiyorum x sim free satilmiyor ? bilgisi olan var mi sim free ne zaman satilacak ? ben mi kacirdim acaba ?
 
amerikada genelde ilk operatorler sunardi da o olay hâlâ var mi ya? mesela avrupada sim kilitli cihaz yasaklandı.


  • passion rules the game  (17.09.17 15:51:05) 
operatörlerden herhangi birini seçip tamamını öde dediğin zaman kilitsiz telefon veriyor zaten.


  • nrmnm  (17.09.17 15:57:52) 
@nrmnm

8 de buy without carrier derken x de bu cikmyor. dediginiz gibi olsa 8 de oyle bi ibare cikmazdi ?
  • oscar  (17.09.17 16:33:19) 
iphone 7 ilk çıktığı zaman da sim free seçeneği yoktu t-mobile ile alınabiliyordu kilitsiz cihazlar. sonradan eklemişlerdi sim free seçeneğini. x için de aynısını yapacaklar sanırım ama sebebini bilemiyorum. operatörlerle yapılmış bir anlaşma falan olabilir belki sim kart satmış olmak için. dediğim şekilde seçim yapıp ilerleyince unlock cihaz diye yazıyor.

t-mobile ve at&t, verizon ve sprintten farklı bir teknoloji kullanıyormuş. türkiye'de kullanabilmek için t-mobile veya at&t olanından almak gerekiyor anladığım kadarıyla. o detaya dikkat etmek lazım.
  • nrmnm  (18.09.17 10:43:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.