gittigidiyor vb. yerlerden kargo

buralardan bişey alınca haftasonu/şu gün teslim et gibi bi seçenek var mı? geldiği anda evde olunmazsa ne oluyor?

Kargo evde bulamazsa şubeye dönüyor, sen oradan teslim alıyorsun.

  • cakabo  (15.09.17 15:23:08)
ama işte büyük bişeyse sıkıntı. o yüzden belirli bir gün belirtemiyor muyuz? çalışan insan nasıl hallediyor bu işleri? gidip şubeden alıp taşıyor mu öyle?

  • tepedeki psychedelic adam  (15.09.17 15:25:08)
Cok buyukse evde bekleseniz bile geldik yoktunuz diyebiliyorlar, yukari cikarmamak icin. Basima geldi
Hepsiburada+yurtici

  • nickfury  (15.09.17 15:30:42)
yani sonuç olarak şubeye gidip ordan getirip sen çıkarıyosun o büyük şeyi öyle mi?

  • tepedeki psychedelic adam  (15.09.17 15:33:31)
Carlayarak tekrar getirtmisligim var ama onda da kapiya birakip gittiker cikarmasi bana kalmisti ama hepsiburadada buyuk bir urunse yukari cikarmalari gerekiyor. Oyle bir hakkin var. gerekirse hamal tutup onlarin cikarmasi gerekiyor demisti bana musteri hizmetleri. Gittigidiyordan bilgim yok acikcasi ve bu bahsettigim de uc bir ornek, benim basima gelmesi senin de gelecegi anlamina gelmez. Gerilme hemen.

Sen yine de subeyi ara
  • nickfury  (15.09.17 15:37:36)
hepsiburada'da ek ücret ödeyerek aynı gün kargo seçebiliyorsun bazı ürünler için, o seçenekte saat de seçebiliyorsun. ben bi kere tablet almıştım, fırsattan istifade 6'dan sonra seçeneğini seçtim, işten döndüğümde gelir de kontrol ederek alırım diye. adamlar 4'de gelip bırakmış :/ heralde ellerine erken geçti, mahallede de dağıtım vardı, bi daha dönmeyelim dediler..

en güzeli kargo şirketinde kalsın, ctesi öğlene kadar teslim alabiliyosun (çalışmadığını varsayıyorum). hem kontrol edip gerekirse tutanak tutturma şansın olur.

edit: ben elektronik diye düşündüm niyeyse, mobilya falansa sıkıntı..
  • manuel mandalina  (15.09.17 15:41:52 ~ 15:43:06)