[]

hangi akıllı telefonu tercih etmeli

Arkadaşlar iki telefon arasında kaldım. Ekstra önerilere de açık olmakla birlikte;

- Samsung Galaxy C7 Pro (İthalatçı Garantili)
- Asus Zenfone 3 ZE552KL 64GB (Asus Türkiye garantili)

arasında kaldım. Epey sitesi kıyaslaması şöyle www.epey.com

Temelde telefoncular (ASUS satanlar dahil) ASUS'a telefon işinde kesinlikle girmemem gerektiğini anakartlarında sorun olduğunu söylüyorlar. Hatta Mediamarkt'da ASUS, ZTE ve birkaç markayı satmayı bırakmış falan. Samsung'un da kötü özelliği kamerası diyorlar. Gece çekimleri berbat gündüz çekimleri vasat deniyor.

Temelde fiyat kalite optimizasyonu yaptığımda bu iki cihaza ulaştım ama gerekirse fiyatı biraz daha esnetebilmekle birlikte farklı önerilere de açığım.

Şimdiden çok teşekkürler.

 
Kamera sorunu anakart sorunu kadar ciddi değil. İlla bu fiyat aralığında dolanmak gerekiyorsa samsung derim.


  • yaren  (15.09.17 08:30:13) 
c7pro


  • adivar  (15.09.17 09:54:33) 
ya al asusu bakma telefonculara.
halam asus kullanıyor gayet iyi ve sorunsuz.

  • seyduna6687  (15.09.17 10:24:59) 
Ahaha Asus telefonların anakartlarında sorun varsa müthiş ironi olur çünkü adamlar pc için en büyük anakart üreticilerinden biri :D

Bazı modellerinde ekranda vs kronik sorunlar olmuş lazer serisinde galiba, ama 3'te duymadım ama araştırın yabancı forumlarda falan yazmışlardır öyle bi sorun varsa. Ama genel olarak asus şöyle denemez çünkü annemde zenfone 6, halamda zenfone 2 var gayet güzel yıllardır kullanıyorlar arada benim de kurcaladığım oldu.

Mesela bazı samsunglarda wifi kopma problemi var. Ama model model yazılım yazılım değişebiliyor tüm şu marka şöyledir demek saçma.
  • rodriguez2  (15.09.17 10:52:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.