sizi mutlu eden neler var?

aktivite olur, birisi olur, herhangi bir şey. neler mutlu ediyor?

kedimle uyumak/oynamak
sevdiğim insanlarla vakit geçirmek
parka gidip çimenlere yayılıp şarap içmek
bale, müzikal,opera izlemek(özellikle sevdiğim bir eserse iki kat fazla mutlu ediyor)
alışveriş maalesef
  • pushing up the daisies  (14.09.17 21:14:28)
orman yuruyusleri beni mutlu ediyor. ukulele ogreniyorum, calip soyledikce mutlu oluyorum. mutfakta yiyecek bir seyler hazirlamak da mutlu ediyor.

  • chachachablues  (14.09.17 21:15:27 ~ 21:17:14)
gerçekten komik olan videolar
ailemin komik anıları
sevdiğim birinin konseri
arkadaşlarım
yemek/ tuvalet/ sigara ihtiyacımın olmadığı minik pencere dönemleri.
Lunapark
  • fallopian  (14.09.17 21:20:09)
Motosiklet :)

  • travisbrooker  (14.09.17 21:21:22)
beypazarı maden suyu.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (14.09.17 21:28:39)
vücutsal hazlar ve karşımdaki insanı güldürebilmek dışında beni mutlu eden hiçbirşey yok.
2.sini de bırakmaya niyetliyim zaten az kaldı.

  • mete kudur  (14.09.17 21:36:36)
araba sürmek,yeni şeyler öğrenmek,bisiklet sürmek,spor yapmak,kahve içmek,bir iş yapabilmek,bir konuda bir soru işaretini giderebilmek,iltifat almak,gelecekle ilgili olumlu hayal kurabilmek,güzel bir kitap okumak,güzel bir film veya dizi izlemek,deniz kenarında çimlerde otururken etrafındaki hayatları izlemek,enerjik olmamı sağlayan bir motivasyon,sevdiğim bir kokunun burnuma gelmesi,hamakta yatmak,

Lezzetli bir yemek temek yapmak yemek,çikolata yemek,bir dönem antidepresan,sade maden suyu,
  • kararsızataletfilozofu  (14.09.17 21:42:23)
sevdiğim bilgisayar oyunlarının steam achievementlerini yapabilmek.

sadece bu değil tabii ama aklıma bu geldi şimdi
  • wilhelmwasmuss  (14.09.17 21:42:49)
Netflix'teki kaliteli stand-uplar
Koşmak ve tenis oynamak, spor yapmak
Bir işin hallolması
Maaş günleri
İşe giderken giyeceğim şeylere, yiyeceğim şeylere vs pat diye karar verebilmek
  • sopiro  (14.09.17 21:43:17)
kediler köpekler kuşlar ve sevgilim.

  • evde liyakat kalmamis  (14.09.17 21:46:15)
Sokaktaki kediler ve köpeklerle oynamak kadar mutlu eden başka bir şey yok sanırım.
Bunun dışında;
Tiyatro sezonu.
Zorlu psm etkinlikleri ve bu etkinliklere gidebilmek elbette :)
Para.
Sessizlik.
Yeşil alan ve deniz manzarası.
Taze fıstıklı tatlı.
  • mutekebbir  (14.09.17 21:52:01)
Şu sıralar köpeğim, Moda sahil ve yemek yemek var sadece.

  • ms brownstone  (14.09.17 21:57:10)
güzel film ya da dizi izlemek, bira, yemek yemek, yolda olmak ya da seyahat, sarılıp uyumak, sevdiklerimle yaptığım uzun kahvaltılar..

  • moratoryumkisilik  (14.09.17 21:58:38)
Sevgilim, guzel sutle yapılmış dondurma, deniz manzarasi olan yerler, evreni cozmeye yönelik calismalari okumak ve bittabi yavru kediler.

  • passive aggressive  (15.09.17 00:21:06)