yurtiçi kargo müşteri temsilcisine nasıl bağlanıyoruz?

gültepe şubesine ulaşmaya çalışıyorum ama o numarayı arayınca genel çağrı merkezine bağlıyor. yani hiçbir şekilde bir insanla konuşamıyorum.
kargomu ben adreste olduğum halde teslim edilemedi yazmışlar da, tekrar göndermelerini isteyeceğim.

twitterdan ya da facebooktan genel merkezle iletişim kurmayı dene. sosyal medyadan daha hızlı dönüyorlar.

  • sta  (14.09.17 16:09:01)
öncelikle seni bu kadar iyimser olduğun için tebrik ediyoruz. o dediğin mucize olur. en temizi direkt şubeye çökmek.

  • orijinal nick bulamadim  (14.09.17 16:09:18)
şubeye giderim normalde ama ya şu an şubede değilse boşuna gitmiş olmak istemiyorum :(

  • nıç  (14.09.17 16:13:58)
Tatlimmmm sen nerede yasiyorsun? Adamlar sen evde oldugun halde paketi sana teslim etmemisler, tekrar getirme ihtimalleri var mi sence?

  • balpolen  (14.09.17 16:15:26)
Eşim çalıştığı için tüm kargoları şube adresi veririm. Geçen yurtiçi kargo gittim tam 11 kişi vardı kargosunu teslim almak için gelen hepside evde bulunamayan kişiler kucağında bebeği ile gelen kadın bütün gün bebekle evdeyim kurye nasıl geldi beni bulamadı diye bağırdı çağırdı. Her gelen aynı şeyi söyleyerek homurdanarak gitti. Yurtiçi kargo pek birşey bekleme

  • Fritz-X  (14.09.17 16:36:31)
Çağrı merkezini aradığımda müşteri temsilcisine nasıl bağlanırım diye sormuştum :( biliyorum boktan olduğunu ama benim tercihim değildi. Anlıyorum yurtiçi kargo kötülemek istiyoruz hepimiz ama cevabı bulamadım. :)

  • nıç  (14.09.17 21:10:58)