[]

siz olsanız küfretmez misiniz

sb fotoya bakın sadece d kolunu
 
1 yaklaşık olsa belki...


  • Ufuk  (13.09.17 22:58:32) 
1 yaklaşık 26 yerine 27 işaretlesem 3 bin şimdi 26 lira sadece 4 tutturmak en kötüsü bunu son dört beş ayda 3 kere 4 tutturdum ona dayanarak söylüyorum sizce ben şanslı mıyım şansız mı bu durumda ?


  • _k_u_z_g_u_n_  (13.09.17 23:01:53 ~ 23:08:14) 
kaç tane oynadığına göre değişir.


  • mungojerry  (13.09.17 23:14:01) 
Her hafta sabit 4 lira


  • _k_u_z_g_u_n_  (13.09.17 23:17:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.