[]

Hangi çeşit inverter?

Buzdolabı için modifiye sinüs inverter yeterli gelir mi yoksa illa ki tam sinüs inverter mi almalıyım? Çok sık kullanım olmayacak, elektrik kesintilerinde buzluğun buzu çözülmemesi için kullanılacak.
 
buzdolabı kaç w? buzdolabı motorları ilk kalkışta standart watt değerinin 10 katı civarı akıma ihtiyaç duyarlar. bu 200w'lık bir buzdolabı için 2000w ediyor. yeni nesil buzdolaplarına kalkış kondansatörü takıyorlar ve bu ihtiyacç 4 kat civarı düşüyor ama biraz eski bir buzdolabıysa kalkış kondansatörü taktırmanız gerekir.

bunun dışında modifiye sinüs inverter motorun ısınmasına yol açar bu uzun vadede motorun bozulma ihtimalini yükseltir. tam sinüs alırsanız daha sağlıklı çalışır. (karavancıyım)
  • Tears of Devil  (13.09.17 21:22:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.