Direksiyon dersinden sonra çok yorgun hissetmek

6 ders oldu. Hoca mekanikleri iyi kavradın ama kendi başına karar veremiyorsun diyor. Çok düşünüp uygulamada zorluk yaşıyorum, iki saat dersten sonra tüm gün acayip yorgun ve sinirli hissediyorum. Size de böyle mi oldu öğrenirken merak ediyorum (Kadınım, teknik konulara da çok yatkın değilim.) Erkekler bu işi kendi kendilerine öğreniyorlar galiba?

nasıl bir cevap bekliyordun? sana tecrübesini anlatmış adam. fikir vermiş. araba zaten kendi kendine öğrenilir temel konular öğrenildikten sonra.

6 dersten, günde 2 saatten araba hala araç sürerken karar veremiyorsan zaten trafiğe çıkma. bu sinir ve öfkeyle kazadan başka bir şeye yol açmazsın.
  • mahone  (13.09.17 21:11:12)
acemi yorgunluğu bu. dert edip motivasyonunu düşürme sakın. erkekler türlü denyoluklarla öğreniyorlar bu işi. herkes her şeyi kitabına uygun ve hiç hata yapmadan öğrenemez. kadını da erkeği de aynı şekilde. sıkma canını. pratik yaptıkça her şey güzel olacak. bol şans.

  • hemsta  (13.09.17 21:22:06)
bende de oluyordu. gayet normal.

  • sttc  (13.09.17 21:52:15)
Kendini kasıyorsundur, stres yapıyorsun muhtemelen. Sürüşün doğal, içten gelen bir hale (yani üstünde çok düşünmeden) gelince belki rahatlamak için araç sürersin.

  • reactionic  (13.09.17 21:56:20)
zamanla geçer, imkânın ve zamanın varsa rahat bi hocayla ek sürüş dersi al. teknik konuların sürüşle pek bi alakası yok, yalnızca motor refleks edinene kadar çok düşünerek kullandığın için yoruluyosundur.

  • yuto  (13.09.17 23:48:48)
efsane yoruluyodum ya sanki 10 saat otobüste gitmiş gibi oluyodum yani normal kasmaktan oluyo sanırım.

  • semaforo de medianoche  (14.09.17 05:24:04)