tek başına yaşayanlara bir soru

evdeyken YEHHU VUUHUUĞ diye sesler çıkarıp kendi kendinize eğleniyor musunuz?

ben artık sıkıntıdan böyle şeyler yapıyorum, kafayı tırlatma belirtisi olabilir mi bunlar?

mesela az önce dondurma almaya indim, tekrar eve geldim, içeri girer girmez "vuuuhuuuuuğ! vay bee dondurmaya bak" dedim.

beyler :(

yoksa benim sigortalar tamamen attı mı :(

noluyo lan bana :(

YABA DABA DUUU

olmaz mı, yaptığım yemeğe övgüler olsun, aklıma gelenlere sesli gülmeler olsun. kendimle baş başa delirmek üzereyim bu aralar.

  • denef  (11.09.17 22:56:20)
Arada ben de yapiyorum. Hatta "vayy vaaay goruyo musun yaa" falan diye sasirma nidalari da oluyor. Bazen de kedimle insanmis gibi konusuyorum. O sapsal da alisti miyavlayarak cevap veriyor.

Normalsin.
  • mor oje  (11.09.17 22:56:21)
off hem de nasıl! bazen arkadaşlar varken bile yapıyorum.

  • norek  (11.09.17 22:58:02)
kedi köpekle konuşma yaparım da. yehu falan bağırmadım

  • sagin  (11.09.17 22:58:05)
tabii lan manyakmısın, kedi de besliyorum ki eve gelince honeey i am hooome diye bağırdığımda millet delirdi bu demesin.

  • selam  (11.09.17 23:02:41)
Sevdiğim filmlerden replikler :)

  • freebird5406_2  (11.09.17 23:02:41)
Bazen konusuyorum ben de

"Ay hadi artik bi dusa gireyim"

"Arka odadaki yatagi da toplamam lazim, yapiyim simdi"

"Tava nerdeydi ya"
"Ufff ne yemek yaptim beeee!"
"Bugun seni sectim kirmizi, hadi bana eslik et" filan :D
  • kuehles blondes  (11.09.17 23:08:56)
Bağırmayı bırak sesli cümle kurduğum bile nadirdir. Kendi sesimi duymadan geçen günler oluyor. Aklıma bir şey gelip gülünce bile kendimi uyarıyorum kızım deli misin sen diye.
Ama bir kere eve girince "naber çiçeğim?" Demiştim çiçeğime, bu diyaloğun(?) devamı da var da yazmayacağım :D o zaman demiştim, hah şimdi kayış koptu.

  • irene  (11.09.17 23:21:25)
Bazen o kadar konusmuyorum ki telefonu falan açınca sesim çatal çatal çıkıyor.

  • sopiro  (11.09.17 23:43:13)
bazen sesli gülüyorum bilerek, tüm gün evden çıkamadığım zamanlar. herkes yapıyormuş böyle şeyleri, sıkıntı yok.

  • ciagra  (11.09.17 23:43:32)
Tek başıma yaşamamama rağmen böyle gariplikler yapıyorum ben abi, normal gayet. Ev arkadaşım birkaç gün bir yerlere gitse ikinci gün "Evvet efendiiim yemek de hazııır" diyerek kendime servis yapıyorum, sevdiğim şarkılara garip garip makamlarda cover yapıyorum ve çok eğleniyorum asfdsg

  • chicha  (11.09.17 23:47:37)
ben yapmıyorum.

  • tepedeki psychedelic adam  (11.09.17 23:50:01)
ben yalnız yaşamamama rağmen yapıyom :)

  • faik abi  (11.09.17 23:56:33)
Ben de yalniz yasamiyorum, ama yalniz kaldigim gunler yapiyorum. Hatta daha az once yolda yururken kendimle once almanca, sonra ingilizce, sonra da turkce konustum. Baya sesli sesli sorulu cevapli. En keyiflisi ingilizce oldu ama. Ingilizceme katkisi da olcagina karar verdim ve devam ederim buna dedim. Bence siz de turkce yerine yabanci dilde konusun, daha eglenceli olur. ^^
Eve girdikten sonra bu soruyu gorunce de yazayim dedim, yoksa kimseye soylemeyi dusunmuyordum. :)

  • okuyamıyom ben ya  (12.09.17 00:11:05)
ben de tik yok. mal gibi yasiyorum.

  • mayeskuel  (12.09.17 00:19:07)
Bunları yapmayan delidir.

  • gordon sen misin ses ver  (12.09.17 00:54:32)
Kamera çekiyormuş gibi konuşurum ben iş / yemek yaparken

  • hasmetizm 2046  (12.09.17 08:50:21)