cevabını bildiğiniz halde cevaplamadığınız duyuru oluyor mu?

bende son günlerde çok olmaya başladı da merak ettim sizde de aynı mı. genelde cevabı başka duyurularda zaten verilmiş duyurulara cevap vermiyorum. sürekli tekrar tekrar aynı şeyleri sorana gıcığım biraz. veya google'da 10 saniyede bulunabilecek bir şey için duyuru açanlara da cevap vermiyorum.

Evet.

Bazen mudahil olmak istemedigim duyurular oluyor.

Bazen kendimle o kadar ugrasiyor oluyorum.

Zaman mekan uygun olmuyor bazen.

Ve bir de cevabi verilmisler var tabii.
  • runagain  (10.09.17 23:52:52)
google'da 10 sn soruları zaten pat diye cevaplanıyor, veya altına "google'da 10 saniye" esprisi falan geliyor o yüzden geçiyorum olduğu gibi.

tekrar tekrar sorma olayının önü asla alınamayacak, çoğu kullanıcı ara fonksiyonundan haberdar değil. bir de "taze" cevap daha çekici, güncel bir konuysa geçen senenin cevapları bazen işe yaramıyor.

benim bu ikisinden ibaret.
  • celeron 300a  (10.09.17 23:54:09)
kıl olduğum bir duyurucuysa cevaplamıyorum ehehe. onun dışında bazen oluyor tabii, genelde üşengeçlikten. herhangi birinin cevaplayabileceği veya cevap almamanın duyurucu için pek de sorun teşkil edecekmiş gibi görünmediği soru ve durumlarda dokunmuyorum bazen.

  • der meister  (10.09.17 23:55:21)
oluyor. çok basit sorulara cevap vermediğim gibi aşırı irrite oluyorum. kullanıcıların istatistiklerine bakıyorum ve eğer çok fazla duyuru/cevap sildiyse "kendi işini görüp sonradan başkasına yaraması için bırakmayacak insana niye cevap vereyim?" diyorum ve cevap vermiyorum. bir de eğer kullanıcı adını olumsuz andığım biriyse cevap vermiyorum.

  • i drive the hearse  (10.09.17 23:55:50 ~ 23:57:36)
yazmak zor geldiği için, üşenip cevaplamadıgım cok oluyor, yalan yok

  • balpolen  (10.09.17 23:56:02)
Bazen yazıp sildiğim bile oluyor.

  • Mcfly  (11.09.17 00:07:47)
Benimki usengeclikten oluyor, uzun uzun anlatmam gereken seylerde.

  • red g  (11.09.17 00:22:57)
Vereceğim cevap verilmişse yazmıyorum

  • hernezıkkımsa  (11.09.17 00:25:31)
Sadece ".... +1" yazmaktan hoşlanmıyorum. Yazabileceğim ekstra şeyler varsa eklerim ancak.
Bir de çok uzun cevaplar veriyorum nedense. Bazen göndermeden önce harf hatalarını kontrol etmek için okuyorum, o kadar uzun geliyor ki bunalıp siliyorum :)

  • mutekebbir  (11.09.17 00:28:21)
Cevap uzun olacaksa usenip yazmadigim oluyor cok kez. Google'da var diye uyuz olup yazmama olayim yok.

  • stavro  (11.09.17 00:28:27)
Ay cok oluyor ya.
Bazen de sorulari cok gulunc ya da aptalca buluyorum ve icimden cok absurd igneleyici cevablar veriyorum. Yazsam cok ayip olacak. Kendi kendime guluyorum bayagi yine.

  • velvetmorning  (11.09.17 00:38:37)
Evet, hatta yazıp sildiğim de oluyor.

  • olabilir ya da olmayabilir  (11.09.17 00:48:19)
Evet, çok oluyor. Yazıp sildiğim de oluyor +1
Bazen o kadar salak sorular soruyorlar ki şaka mı yapıyorlar ayırt edemiyorum.

  • Lim5  (11.09.17 01:33:25)