en fazla ve en az kaç aylık psn hesabı satın alabiliyoruz?

ps4 psn?

2 senelik psn hesabı satın almak mümkün mü?

store.playstation.com!/tr-tr/home/oyunlar/psplus

burada 1 ay, 3 ay, 12 ay gozukuyor.

bir ara sanirim 12 fiyatina 15 gibi bir sey de olmustu yamulmuyorsam.

bu arada psn hesabi ücretsizdir, tum oyuncular acmak zorundadir. dilediginiz kadar psn hesabi acabilirsiniz.
sizin soylediginiz sey "ps plus" (online oynamak icin gerekli olan şey)

not: link bozuk cikiyor gibi. ana sayfada üstteki plus sekmesine basiniz fiyatlari gormek icin.
  • la traviata  (10.09.17 22:40:11 ~ 22:42:02)
benim şu an 1 yıldır devam eden ps plus üyeliğim var eylülün 20sinde bitiyor. 14 günlük deneme üyeliği ile 14 gün daha kullanma şansım var mı? arkadaşla beraber alıcazda ekim'İn 1'inde.

  • xu  (10.09.17 22:45:59)
zannetmiyorum ama cok da kesin konusmayayim.

ben soyle bir sey yaptigimi hatirliyorum ama... komik biraz fakat. üyeligim bitmisti plus,
sony e mail atmistim. demistim kredi kesim tarihim den bir gün önce bitti plus ım, dolayısıyla bugün ve yarın satın alamıyorum 2 gün sonra alabileceğim, mağdurum, bugünlük uzatsanız olur mu.. tarzı bişey.

böyle bir politikamız yok tarzı bir şey demişlerdi. sony playstation müdürü de benim arkadaşım üstelik. peheyyyy : )))
  • la traviata  (10.09.17 22:48:52)
En son 2 yıllık aldım. iki kez yıllık yani. İstediğin kadar alabilirsin. Para konuşur.

  • neymis  (11.09.17 07:42:17)