[]

amazondan alınan international iphone tcde garantili mi

milyonlarca kere soruldu ama sınırlı internet bağlantısı ve mobil sebebye arama yapamıyorum.

amazondan international version olarak alınan iphone 7nin garantisi türkiyede geçerli olur mu?

bonus 1: a1660 ile a1778 arasındaki fark nedir?

bonus 2: samsung 8 mi iphone 7 mi?

 
iPhone 7 için bilemiyorum ama iPhone SE var bende. Tr desteği aradığımda model soruyor A1662 olduğunu söyleyince okey tr'de destek alabiliyor diyorlar. Arayıp sorun isterseniz hangi model numaraları tr'de destek alıyor diye. Amazon'da da desteğe bağlanıp diyin satın alacağım ama model numarasının bunlardan biri olacağına garanti verirseniz, aksi takdirde iade edicem diye. Yardımcı olmaya çalışırlar kesin.


  • gunhanselas  (10.09.17 23:16:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.